Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Srpen 2012

Sasuke Uchiha 151

25. srpna 2012 v 16:57 Sasuke Uchiha - obrázky
---Jsem-na-dovči-!-:-D---

Nádherný! :)


Zdroj: www.tym-7.blog.cz

»//Sasuino//«"Illumimaned" [MEP]

25. srpna 2012 v 15:58 SasuIno - videa
---Jsem-na-dovči-!-:-D---


|Lost&Found| SasuIno/SasuKarin Tribute [My Part for the "Simply Being Loved" MEP]

25. srpna 2012 v 15:34 Ostatní páry
Sice jsem právě teďka pryč, ale prostě jsem se rozhodla Vám alespoň něco přednastavit. :) Užijte si videjko. :)


Trošku jsem tady na to kašlala...

23. srpna 2012 v 18:57 Moje kecy
Ohayo, tak jsem se rozhodla se zase trošku vykecat. :D Jak jste si všimli, trošku jsem to tu v poslední době flákala. Ale zase přibyly dva díly povídky Nečekaný zvrat, takže jsem spokojená. :D Další díl je ale...hm...docela daleko, jelikož jedu zítra na dovču do Itálie a svého spoluautora s sebou neberu. :D
No a teď bych celkem ráda napsala, proč tu byla v poslední době tak malá aktivita. Blog nějak přestal počítat návštěvnost, mě to deptá, tak na vás s*ru. :D Ale ne, dělám si srandu. :D (Ale fakt mě to štve. :/ :D) Byli tu bratranci ze Švýcarska, s kterýma byla opravdu sranda! :) Mám super zážitky, takže toto léto alespoň k něčemu bylo. :D No, odjeli v teďka v pondělí a mě se zkrátka na blog nechtělo až doteď.
Zítra teda, jak jsem říkala, odjíždíme ještě na dovču do Itálie. Těším se, ale vrátíme se v neděli 2. září a hned další den do školy(áchjo), takže to už je trochu blbý. :/ No takže tu ten týden a něco nic nečekejte... Ale jelikož jsem už dočetla všechny Harry Pottery a nevím, co dalšího číst, jelikož doma už nic dobrého nemám, tak tam budu psát. Dopíšu tam tu kravinu(snad), o které už jsem Vám kdysi psala, ale upozorňuju - nic inteligentního to není! No a dostala jsem chuť napsat nějakou SasuKarin povídku, kvůli tomu videu, které jsem sem přidala před chvilkou. Určitě se na něj podívejte, stojí to za to! :)
Bohužel nemám žádný, ale vůbec žádný nápad na děj povídky, budu ráda za nápady. :) Nejradši bych byla za nápady na nějakou tu SasuKarin povídku, ale klidně i na nějakou jinou, já prostě potřebuju námět, ale můj chromý mozek není schopný nic vymyslet. :D Lepší by byl nápad, z kterého by šla udělat kapitolovka, ale i jednorázovku beru. :) Takže prosím, nějaký mi napište, ať dojedu s nějakýma těma povídkama pro Vás. :) Děkuju! :)

Vaše Sasanka-chan

SasuKarin Love The Way You Lie

23. srpna 2012 v 18:30 SasuKarin - videa
Tohle video jsem našla dneska(možná už dřív, ale dneska se mi opravdu zalíbilo) a teďka ho sleduju skoro pořád. Začínám si uvědomovat, jakej je ten Sasuke vlastně ha*zl(to brzo, co? :D). :D Víte, jak Sasuke přizabil Karin v anime, tak jsem se smála, jelikož ten Sasukeho výraz....zkrátka se nešlo nezasmát. :D Ale jak to vidím teďka...no, já vím, že Sasuke je ha*zl, ale ráda ho mít nepřestanu, protože je zkrátka...Sasuke! :D


Diplomek pro mě za bleskovku od Kathy Uchiha

23. srpna 2012 v 18:18 Pro mě
Děkuju za tento skvělý diplomek. :)


Sasuke - Womanizer

23. srpna 2012 v 18:16 Sasuke Uchiha - videa
Heh, no, myslím, že to odpovídá. :D
Videa si pouštím furt dokola a písničku jsem si zamilovala! :D
Naruto AMV - Sasuke´s fall Inside the Black

16. srpna 2012 v 20:58 Sasuke Uchiha - videa
Po nějaké době jsem zase našla nějaké to pěkné video. :)


Nečekaný zvrat 3

16. srpna 2012 v 20:03 Nečekaný zvrat
Tak brzo jste to nečekali, co? :P Přece jen, je to Nečekaný zvrat. :D Zkrátka jsme si prostě mákli, no... Mě to psaní chytlo. :D Je to sice stále tak krátké, jako ty dva předchozí díly, ale...ALE! má to svůj důvod.
1. Máte to tu opravdu brzo, tak si nestěžujte. :P :DD
2. Chtěla jsem, aby byl napínavý konec, což se nejspíš určitě povedlo, tak snad se budete těšit na další. :D
EvilBanana Vám vzkazujte, abyste byli trpělivý, pokud bude další díl později. :D
Tak a teď už si vychutnejte 3. díl. :)


Nečekaný zvrat 2

13. srpna 2012 v 20:36 Nečekaný zvrat
Já a EvilBanana jsme pro Vás konečně napsali další kapitolu. Trvalo to...skoro dva měsíce, tak snad si to ještě někdo po tak dlouhém čekání přečte. :D V tomto díle máte víc akce, je ale skoro stejně dlouhý jako ten předchozí, možná o něco málo delší. Víte, já nejsem schopná rychle napsat souboj, na tom sem se zasekla a můj spoluautor mi s tím nechtěl pomoct, takže za to, že to tak dlouho trvalo, poděkujte jemu. :D Další díl bude snad dřív. :)
Mimochodem, varuju Vás, že Sasuke v této povídce bude OOC. Jsou dva důvody: 1. Sasuke je zkrátka moc složitý. :D Za 2. Vážně netuším, jak by se Sasuke choval v takovýchto situacích, jelikož v anime žádnou holku neměl... xD Takže se zkrátka budete muset spokojít s tím, jak to je. :D
Takže, přejeme příjemné čtení a prosíme komentáře... :D Díky! :)