Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Prosinec 2012

Nečekaný zvrat 6

31. prosince 2012 v 23:59 Nečekaný zvrat
Tak a máme tady poslední povídku za rok 2012. Za minutu vyjde další, 1. kapitola povídky Začít znovu. Nový rok - nová povídka. :D Jinak, za měsíc prosinec v tomto roce jsem opravdu spokojená, alespoň co se vydávání povídek týče. Splnila jsem všechno, co jsem chtěla(vyšlo celkem 5 povídek), kromě toho 23., ale to jsem psala, že to nejspíš nebude, že bych to nestihla. Jinak jsem zvládla ale všechno, takže jsem na sebe hrdá! :) :D No a tady tato kapitola vlastně ani neměla teď být, takže vám může vynahradit toho 23. :D
No a jinak, doufám, že se Vám rok 2012 vydařil. Mě osobně i docela jo. Stalo se spousty nepříjemných, ale i hooodně příjemných věcí. A tak už ahoj v příštím roce! :)
Už Vás víc nechci zdržovat, jen prosím, u tohoto dílu bych ráda viděla komentáře, hlavně kvůli první polovině této kapitoly bych chtěla znát váš názor. :D A EvilBanana-senpai samozřejmě taky...


Bez proudu o Vánocích

24. prosince 2012 v 18:30 Povídky - Jednorázovky
Tak, stihla jsem to! Slíbila jsem Vám volné pokračování, takže tady je. :D Teda, jedná se o volné pokračování povídky Bez proudu, kdo ji nečetl, nevadí, až zas tolik to nepotřebujete. Snad se Vám bude líbit. A já už musím jít. Tak ještě jednou veselé Vánoce! :)


Sasuke slaví Vánoce

24. prosince 2012 v 16:01 Moje kecy
A máme tady Vánoce... Už se moc těším na večer, jako, fakt mě zajímá, jestli dostanu třeba PS3 nebo noťas. :D No, ale musím jít na procházku(utěšuju se aspoň tím, že Sasuke procházky rád :D), takže Vám sdělím jen to nejdůležitější, co jsem chtěla a musím jít.
Takže, za
  1. Tu povídku stále nemám... Ale už se blížím ke konci, pokusím se to dodělat, jak se vrátíme. Doufám, že to stihnu. Anebo budu psát do mobilu po cestě, jo! :D Každopádně, pokud to dneska nestihnu, je to hold smůla. :D Ale pokusím se, fakt! Nejhůř to dodám opožděně zítra.
  2. Jak toto dočtete, rozklikněte celý článek, stojí to za to(aspoň podle mě). :D Se Sasánkem slavíme Vánoce. :D
No a já už Vám jen přeju

VESELÉ VÁNOCE! :)
SasuKarin 022

23. prosince 2012 v 21:25 SasuKarin - obrázky
No, žádnou povídku jsem dopsat nestihla, vlastně nemám ještě ani tu na Štědrý den, tedy na zítřek, takže je to v háji. :D Ale už se blížím k nějakému tomu konci, takže to snad stihnu. :)
A teď vám sem hodím aspoň nějakých pár obrázků. :)


Perníková chaloupka tak trochu jinak aneb Perník není až zas tak sladký, jak se zdá

16. prosince 2012 v 21:00 Povídky - Jednorázovky
Pozdě, ale přece! :D Dopisovala jsem to ještě dneska ráno a potom jsem musela přepsat všech těch...moc slov. :D Ale já už jsem si myslela, že se půjdu oběsit na Sasukeho mašličce, když jsem to přepisovala z papíru do Wordu. :D Nakonec jsem to nějak zvládla a tak Vám sem přináším další pohádku v Naruto verzi. Berte to trošku s rezervou a užijte si to. ;) :D