Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Únor 2013

Po dlouhé době...

23. února 2013 v 21:14 Pro mě
...jsem se zase zúčastnila nějaké té bleskovky. A samozřejmě, vyhrávala jsem i nějaký ten diplom. ^^ :D
Mimochodem, na povídkách se snažím pracovat, teď máme jarní prázky, takže bych měla mít čas a chuť něco sesmolit. Pracuju na dalším dílu Neznáme se?, už to totiž chci konečně dokončit. A možná pojedu na pár dní k babičce, ona nemá net, ale u ní na noťasu se mi vždycky povede napsat za takové 3-4 hodiny(když tam jsme na návštěvě) zhruba 800 slov a to si ještě stíhám s ostatníma povídat, dávat si pauzy atd.. :D A když tam budu na dýl, tak když se budu nudit a babička bude třeba dělat oběd, bude spoooouuustu času na psaní. Takže tak. :D


Uchiha brothers 066

17. února 2013 v 21:22 Uchiha brothers - obrázky
:OOO Mazéééééc! Já když to našla, půl minuty jsem na to čuměla jak blbá. To je prostě...dokonalý! *.*Sasuke Uchiha 181

17. února 2013 v 13:40 Sasuke Uchiha - obrázky
No prostě k sežrání! :333 Miluju rajčátka! ♥ (No dobře, i Sasukeho. :D)


Sasuke Uchiha 180

15. února 2013 v 21:33 Sasuke Uchiha - obrázky
Kawaii! ♥♥


Sasuke Uchiha 179

15. února 2013 v 21:29 Sasuke Uchiha - obrázky
Já už chci ten film!!Nečekaný zvrat 7

9. února 2013 v 16:52 Nečekaný zvrat
Vyhlasovali jste si Nečekaný zvrat, tak ho tu máte. Snad se Vám bude líbit. Jen mě trochu zklamalo, že k minulému dílu nebyl žádný komentář, tak doufám, že to teď napravíte, když vás pro tuto povídku hlasovalo 17. :)
Mimochodem, z jiných blogů jsem odkoukala, že je dobré to hodnocení povídek hvězdičkama. Pokud jste opravdu líní psát ty komentáře, tak aspoň ohvězdičkujte, prosím. :) Já chci vědět, kolik lidí to čte..


Sekla jsem se...

1. února 2013 v 17:23 Moje kecy
Ahoj, no, jak vidíte, už je to skoro týden, co ZASE nic nepřibylo. A v nejbližší době nejspíš ani nepřibude. Teda, alespoň nic, co by za něco stálo.
Zamilovala jsem se do jedné knížky. (No a taky do jednoho videa. :D) Jmenuje se Pán much(Lord of the Flies). Smajli napsala úžasnou recenzi, která navnadí hlavně yaoisty(:D), ale doporučuju všem si tuto knížku přečíst! Jen mě štve, že jsem nepochopila nejspíš tu nejdůležitější část celé knížky, ale co už..
No a on je to i film. A je dokonce dvakrát. Já viděla ten novější, z roku 1990 a...nelíbil se mi. Chybělo mi tam strašně moc skvělých věcí, které byli v knížce a ty nesrovnalosti mě prostě štvali. Knížka byla, je a bude vždycky lepší, než film! A to platí skoro u všeho..
Každopádně, teď jde o to, že jsem z Naruta přesedlala na tady toto. Nebojte, není to na vždy, teď jen prostě zhruba měsíc budu blbnout z něčeho jiného. :D A tak nemám ani moc chuť na psaní povídek(že bych zkusila nějakou na Pána much? :D No to by zase dopadlo.. :D) Ale tak, ona by i chuť do psaní Naruto povídek byla, jenže nejhorší je, že nejsou nápady. Nečekaný zvrat se zaseknul, s EvilBanana jsme už pěkně dlouho nepřipsali ani čárku; Neznáme se? se mi už sice začíná v hlavě tak nějak rýsovat, ale stále nevím, jak ten 3. díl dodělat; u Začít znovu vím, co tam má tak zhruba být, jenže je nevím, ajk to mám začít a vlastně celé napsat. Budu se prostě nějak snažit. Hodila by se nějaká jednorázovka, kterou bych mohla napsat, když jsem se u toho zasekla, ale já nemám nápad! :/ Prosím, kdyby někoho něco napadlo, napište mi to. :)
A tím se dostáváme k anketě. Pochybuju, že mi někdo pošle nějaký nápad na jednorázovku anebo že já něco vymyslím, takže prosím, aspoň hlasujte v anketě, které povídky byste uvítali další kapitolu a já se vynasnažím. ^^