Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Červen 2013

Začít znovu 3

29. června 2013 v 22:25 Začít znovu
Tak, včera bylo vysvědčení, jak jistě všichni víte. Jak jste dopadli? Já dobře - zase se mi to povedlo zvládnout na samé jedničky.. Jsem v sedmé třídě, kdyby to někoho zajímalo. Takže s vysvědčením jsem spokojená, ovšem s tím, že už přišlo, opravdu ne. Protože s ním jsou tu i prázdniny a...néééééééééé!!! Já je letos vážně nechtěla! Kvůli nějakému jistému Angelovi, ale tak...to je jedno. Prostě jsem včera ráno byla celkově zdrcená, ale pak jsem skypovala s EvilBanana a šli jsme venčit jejich psa, byla strašná sranda.
Každopádně, jak jsem slíbila, je tu 3. díl Začít znovu. Dneska jsem byla u babičky, tak jsem to tam dopsala. Snad se bude líbit, ale já zase spokojená nejsem! Nevím proč, prostě mi to přijde takové nějaké podivné.. Ale tak, budu ráda za názory v komentech, ať teda vím, jestli je to fakt tak divné, jak mi to přijde.
A ještě než začnete číst, pokud tam budou nějaké chyby, překlepy a podobně (třeba pokud by mi zase můj milý Word opravil úplně celé slovo a udělal z něj úplně něco jiného - pokud na něco takového natrefíte (měli byste to poznat, jestli tam naráz bude nějaká naprostá blbost nesouvisející s dějem), byla bych ráda, pokud byste mě upozornili v komentech), tak se vám omlouvám, ale je skoro půl jedenácté a já fakt už nemám sílu na to si to číst celé znovu..


1 rok

22. června 2013 v 13:47 Moje kecy
Dneškem už je to jeden rok, co jsem psala tenhle článek. Teda, rok to bude až tak za pár hodin, ale nevadí. Každopádně, slavím 1. výročí, co mám mého plyšového Sasukeho! :3 Je to divný. Mě totiž přijde, že ho mám strašně krátkou dobu anebo že už ho mám od vždycky. I když, spíš to druhé, jsem na něj už totiž strašně zvyklá. :3 Vsadím se, že už bych bez něj neusnula. :D Na lyžáku jsem se pořádně nevyspala, ještě že jsem ho vzala do toho Londýna. :D No, prostě ho mám strašně ráda. ♥ Bez něj už to nejde, neměla bych se komu vyzpovídat. On ví všechno. Aspoň o mě teda. Zná mě líp než kdokoliv jiný, protože jemu si pokaždé, když přijdu ze školy, stěžuju, jak mě kdo zase naštval. :D Hlavně před ním pěju ódy na Angela (jistý kluk, neřešte :D) a snažím se z něho vymlátit radu, když potřebuju, ale on se mi vždycky maximálně vysměje. :D Ze začátku jsem říkala, že má multifunkční využití - když ho budu nadále milovat, tak všechno bude super, ale když mě něčím naštve, tak ho prostě budu házet z okna na zahradu. :D Ale...já už bych to nedala. Před nedávnem mě naštval svým rozhodnutím v manze 631, já to chtěla udělat, už jsem s ním stála i u otevřeného okna....ale ono to nešlo! Já už bych mu nedokázala ublížit. I když je to jenom plyšák, pro mě má už fakt v srdci speciální místo. Hodně mi pomohl, když jsem se potřebovala vybrečet. Například, když jsem před nedávnem musela vyhodit svého Adámka. :((( :'( To byl můj pavouk, celým jménem Adam Daiki Jack Michael Sebastian. Ještě mi zbyl Dan, ale bojím se, že taky začne dělat blbosti a matka mě donutí ho vyhodit. :'( On je problém, že já na ně nemám terárko anebo tak, oni se mi usídlili nad postelí na stropě, v rohu, kde si je tak nějak pěstuju. :D Já se pavouků dřív bála, teď sice bojím taky, ale už míň, už jsem si totiž zvykla na ně. :3 Ještě tu byl František, to byl hnusnej sekáč, kterého ale otec vyhodil okamžitě. -.-
Ale to je jedno, v tomto článku má jít o Sasukeho. Nevím, co bych měla ještě víc napsat, prostě jsem strašně ráda, že ho mám, fakt mi hodněkrát pomohl. (I když, když jsem měla nastavený jeho smích jako budík, mamka mě vzbudila dřív, aby mi řekla, že naše andulka umřela a on se mi o tři minuty pozdějc vysmál, tak...málem jsem ho z toho okna fakt vyhodila. :D Nemůžu ale říct, že mě ta ironie chvilkově nepobavila.. :D) Doufám, že se mi nějak nezničí a budu ho mít ještě pěknou řádku let, protože jinak bych neměla u koho se vyzpovídat. :3 Ještě mám Itachiho, ale tak, oni jsou jako jeden pack prostě pro mě. :D A na Itachiho musím mluvit anglicky, on česky zatím neumí. -.-
A poznámka nakonec! Sasuke je ďábel! Dneska v noci roztrhl Itachimu plášť! :D Fakt, nekecám! :D
Plus ještě fotka z dneška.. ↓↓↓

Co se (ne)chystá a na čem se (ne)pracuje

19. června 2013 v 21:23 Moje kecy
Přemýšlím, na co svést mou nepřítomnost tentokrát. Před pár měsíci by to tu už asi bylo přehlceno denně různými obrázky, ale to mě nějak...přestalo bavit. Jak už jsem tu několikrát psala, chci aby měl můj blog články aspoň trochu na úrovni - teda hlavně povídky, různé aspoň trochu smysluplné články (nebo apsoň pokus o ně) a tak. Ne prostě přidat 30 článků, ve kterých bude pokaždé po jednom obrázků. Ale někdy, až se mi bude chtít, určitě zase nějaké přibudou, ať máte na co koukat. :) A z tohoto vyplývá, že teda nepříspívám, protože nějak nemám čím.
No jo, já vím, napsat povídku přece není nic tak těžkého. Někteří ji přece mají za hodinku, ale...nevím, mě to prostě nejde. A možná to bude tím, že jsem líná. Vždycky si otevřu word s příslušnou rozepsanou povídkou, ale prostě ho jen nechám otevřený a jdu si dělat něco jiného. Svedu to na tuhle hru, před nedávnem jsem ji začala zase hrát a teď na ní závislačím. :D Můj rekord je nějakých 23 tisíc skóre.. :D Ano, ona za to může!
Tento víkend jsem ale byla u babičky, kde jsem napsala nějakých 1200 slov Začít znovu, takže to by se tu někdy do prázdnin mělo objevit - nejhůř na začátku července.. Bez proudu se mi nedaří a u Nečekaného zvratu se EvilBanana vymlouvá, že v takovém vedru nemůže myslet (ale hrát LOLko, to samozřejmě ano, že?). On si snad myslí, že já jo?! Ale i tak se teda pokoušíme něco splácat, pár slov napsal, tak aspoň něco.
A jinak se pokusím o nějakou tu další úvahu, zatím ale neprozradím, o čem. :) Řekla bych, že tak během víkendu by se tu měla objevit, budu to psát tak průběžně, na jeden zátah bych to asi nedala. :D
Ale stále prostě platí to, že jsem líná, takže se prakticky na ničem nepracuje. :D Já se ale pokusím, dattebayo!

Happy birthday, Itachi!

9. června 2013 v 21:35 Moje kecy
Nemůžu uvěřit, že už je to zase rok, co má náš Itachi narozky. Vážně, přijde mi to nemyslitelné.
Co se týče nějakých speciálních oslav...no, nevyšlo to. A proč? Protože já, velice inteligentní člověk, jsem si jako vždycky nechala všechny úkoly a učení do školy na neděli + navíc mě naši donutili luxovat, takže...tomu se hold říká smůla. Anebo blbost. Moje blbost. Takže jediné, co jsem stihla, bylo, že jsem Itachimu v Simsu zařídila parádní víkend. :D A toho plyšáka jsem dneska tak nějak upřednosťnovala před Sasukem. :D
Chtěla jsem Itachimu třeba napsat nějakou povídku, ale když mi jaksi včera před spaním došlo, že dnes je osmého a zítra devátého června = Itachiho narozeniny, jaksi na to nebyl čas. :D A splácat něco narychlo...bylo by to krátké, o ničem a navíc bych to stejně nestihla.

Nebudu to nijak zvlášť prodlužovat, jelikož by mě maminka zabila, už to musím vypnout... Takže Itachi, já doufám, jsi aspoň spokojený s tím, co jsi v životě dokázal, protože to bylo opravdu obdivuhodné. Podle mě by sis zasloužil zase spokojeně žít, společně se Sasukem a pak bys byl šťastný nejen ty, ale i spoustu dalších lidí, například já. :D A jelikož mě chce máti už vážně zabít, napíšu už jen

vše nej, Itachi!Ale teď vážně, Sasuke. Děláš si ze mě prdel?!

4. června 2013 v 19:35 Moje kecy
Podle nadpisu nejspíš někteří z vás tuší/ví, o co půjde. Každopádně, nejdřív tu jsou ještě dvě věci, o kterých se chci trochu rozepsat.
První jsou samozřejmě povídky. Já píšu, dattebayo! Ale právěže nic, co patří na tenhle blog.. Mám rozepsané 3 povídky s originálníma postavama, ale v Harry Potter světě. Týká se to dost jednoho RPGéčka, které hraju s jednou holkou.. A pak jsem napsala dvě ItaSasu (jedno je ještě rozepsané..) s jednou jinou holkou(:D), ale to taky nezveřejním. :P Do těch, co bych mohla(a měla) hodit sem, se mi nijak moc nechce, no.. Stejně moc zájemců asi není. :D A pokud ano, tak o nich nevím, kže jejich smůla. :D (=Dejte o sobě vědět v komentech!! :D) Ale tak, pokusím se psát. ^^ O víkendu jsme tak nějak začli s EvilBanana další díl Nečekaného zvratu, pokusím se dopsat Bez proudu..
Druhá věc je, že mám odrovnané nohy(tak teď už je to dobré, ale třeba ještě v sobotu nebylo :D), k čemuž se vztahuje jeden zážitek. Ve středu jsme byli se spolužačkou a mým nejlepším kámošem(jejím bratrem) běhat. Blíží se sportovní den(který se možná zruší, ale neva :D), takže jsme chtěli trénovat. Dávali jsme si ale často pauzy, po jednom kolečku vždycky tak 10-30 minut jsme proseděli na tribuně a prokecali. :D Každopádně, uběhli jsme 13 koleček(já a Verča, Jirka to po dvou vzdal :D) + ráno ještě v těláku 4, takže celkem 17 koleček = 5661 metrů. Celkem slušný, ne? :D Každopádně, běželo se 12. kolečko, které jsme plánovaly spojit s 13., no, už jsem byla prostě odrovnaná, Verča taky. Byly jsme asi v polovině, já před ní takové tři metry, když se Jirka rozběhl napříč hřištěm od tribuny k nám. Zastavil předemnou nějakých 50 metrů, jsem si říkala "Ach jo, zase machruje. Až k němu doběhnem, zase nasadí sprinta a pak se bude vychvalovat, jak je úžasný, že doběhl jako první." Pak jsem ale na něj zaostřila - on držel v ruce mého Sasukeho! (Abyste chápali - toho plyšového, samozřejmě. :D Zapomněla jsem zmínit, že jsem jeho i Itachiho vzala se sebou, jako fanoušky. :DD To víte, hned se člověku běží líp, když má fanklub :DD) Pak už bylo slyšet jenom mé zapištění, které jste možná mohli slyšet i vy, pak něco ve smyslu: "Sasuke-kun!!! Ňuníku! Zlatíčko moje!" a... No, takového sprinta jsem v životě ještě nehodila. :D A bacha, připomínám - bylo to už 12. kolečko! Normálně bych byla ráda, že ještě stojím na nohách. :D Verča prej jenom zírala, jak od ní jsem naráz 20 metrů a stále se vzdaluju. :D No, Jirka se prej lekl taky a rozběhl se, mě se ho ovšem téměř okamžitě povedlo dohnat, sebrala jsem mu Sasukeho a...běžela dál. :D Takový zajímavý zážitek.. :D
Tak a teď přejdeme k tomu, čeho se týká tento nadpis. Já vím, píšu trochu zpozděně, ale nějak se mi do toho nechtělo. xD Takže, pro ty, kdo nečetli mangu 631,

obsahuje zbytek článku spoiler!!