Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Červenec 2013

Malování

29. července 2013 v 20:31 Moje kecy
Fajn, tak nakonec jsem sice k babičce nejela, ale na PC jsem se taky nedostala. :D Malovali jsme totiž náš pokojíček, takže jsem byla odkázána pouze na mobil. Wi-Fi ale bylo zapnuté skoro pořád, takže v pohodě, povídky jsem si četla pořád. :D A co se psaní týče...tu další z Itálie jsem dopsala, ale ještě ji asi budu upravovat a pak přepisovat do PC - zatím ji mám jenom na papíře. Žádný zázrak to ale není, spíš takový pokus. :D Vynasnažím se, aby se tady objevila do konce měsíce - to znamená zítra anebo pozítří. Btw, taky vám přijde hrozné, že polovina prázdnin už je v čudu? T_T Do osmičky se ani v nejmenším netěším, to...nebo spíš ten, kvůli kterému jsem se ve školní rok v pátek odpoledne nemohla dočkat pondělka, je nenávratně fuč, takže to bude o ničem. -.- :D Sice tam mám ještě mé dva nejlepší kámoše, ale přece jen, polovina mé zábavy tam mi bude velice chybět... Ale teď nad školou radši ještě nepřemýšlet, přece jen, ještě tu je měsíc pohody!

Sice je to trošku od tématu, ale taky tak žerete Black Veil Brides? :D
Miluju Andyho.. ♥ Ale v klidu, pro Sasukeho konkurencí rozhodně není, Sasu je nejlepší! ♥ :D

Nejlepší písnička <3

Plyšový dinosaurus

23. července 2013 v 9:34 Povídky - Jednorázovky
Nevím, co s tím dinosaurem v poslední době pořád mám, ale proč ne, že jo? x3 Vlastně v této povídce až zase tak velkou roli nehraje, ale bez něj by to nebylo ono - námět jsem totiž vymyslela, když jsem byla za stejného počasí jako v této povídce na zahradě u nás pod pergolou, když mě mamka vyhnala ven. Napůl jsem seděla a napůl ležela v křesle, objímala svoje plyšové Uchihy(kterým chci tuto povídku taky věnovat, ale k hlavnímu věnování až za chvilku) - proto ten dinosaurus -, které jsem taky využívala jako polštář a...tak mě napadl námět na tohle. Bylo to pár dnů před odjezdem do Itálie, takže jsem to tam sepsala. Je to takové...takové, no. Nevím, jak to popsat a sama nevím, jestli jsem spokojená anebo ne. Snad se aspoň někomu zalíbí.
Než začnete číst, měli byste vědět, že tohle není jako moje klasické povídky, které píšu normálně. Začala jsem s trochu jiným žánrem, no.. Yaoi to není, ale shounen ai ano. Pár je snad jasný - ItaSasu. Byla bych ráda, kdybyste se vyjádřili v anketě, jestli o yaoi tady na blogu stojíte - je v menu anebo tady pod článkem.
Tak a teď k tomu nejdůležitějšímu. Je 23. července. Styďte se, kdo nevíte, že Sasuke dnes slaví narozeniny! Přeju vše nej, Sasuke-kun. x3 Než bych nějak dlouze vypisovala ohraná přání, prostě mu věnuju tuto povídku.
A teď už opravdu k ní, než tento úvod bude delší než ona sama.
Jo, ještě poslední, technická věc! Jak tam píšu o té terase...to asi určitě terasa není, ale já nevěděla, jak jinak to označit. :D Prostě to místo, kde tehdá Itachi se Sasukem seděli v ten podvečer - jak to mám teď v záhlaví.

Informačka

23. července 2013 v 0:53 Moje kecy
Dnes je velice speciální den! A kdo nevíte, padejte zjišťovat, jak je dnešek významný! Já to sem psát nebudu. Ti nejlepší přece musí vědět, oč jde! A ti, co to neví, a jsou líní to zjišťovat, dnes dopoledne se můžou stavit sem na blog. Bude tu povídka a bude k tomu také psáno, čím je dnešek tak speciální.
To, o čem chci ovšem v tomto článku mluvit, je, že dneska po obědě jedu teda k babičce. Nevím, na jak dlouho a ona nemá net, takže nevím, kdy se tu zase něco objeví. Měla bych tam ale napsat pár povídek, takže snad potom budu mít čím přispívat.
S EvilBanana a Moromirem teď trávíme chvíle na skypu velice zajímavě. xD Tolik yaoi obrázků, co jsem viděla za dnešek, jsem neviděla snad za celý život! x3 Jashinužel i yuri, ale...ALE! stálo mi to za to! Protože ti dva...nevím, jak to dělají, ale našli tolik (pro mě) nových ItaSasu obrázků, které byly naprosto kawaii! ♥ (A taky jiné páry, ale ItaSasu je hlavní.) Mě tak štve, že si je nemůžu stáhnout do PC.. Protože tyhle byly až moc...no, víte, co myslím, ne? xD Radím vám, vypněte si bezpečné vyhledávání na googlu, strašně to omezuje...pak ovšem nezapomeňte smazat historii, jako to dělám já. xD Víte, naši i brácha jsou pryč, tak musím využívat tohoto drahocenného času. xD Stejně nemůžu, jak jeden z nás se vždycky nad těma obrázkama šklebí a ten druhý se pak rozplývá. xD Například EvilBanana: "No tak proti mé vůli tady máš jeden extra hnusný ItaSasu obrázek, za který si nárokuju nějaký opravdu dobrý." A já: "Kyááááááááá, to je kawaii! Další, no tak, rychle!" A opačně, když já mu zase posílám nějaké Yuri.. :D Takhle to tu probíhá celý den. xD Včera tak od tohoto času až do půl čtvrté ráno s EvilBanana, pak s Moromirem celé odpoledne, k večeru přišel EvilBanana, tak všichni tři... Teď byla tak hodinku pauza, ale Moromir mi už zase posílá další. xD Zase tu asi zůstanu tak do čtyř. xD
No nic, už se radši rozloučím, Moromir chce nějaký další obrázek, aby si spravil chuť (nechápu ho, Itachi a Sasuke jsou daleko hezčí než nějaká Ino a Temari..) a mohl mi poslat další, takže jdu hledat, čau. xD

To. Být. DOKONALOST!!! ♥♥♥

Road to Ninja

20. července 2013 v 22:00 Moje kecy
Dneska jsem se konečně dokopala k dodívání se posledních 20 minut tohoto filmu. V celém článku Vám tak nějak napíšu můj názor na to, ještě předtím ale trochu ifno, co se povídek týče - jak jsem psala, jedna bude v úterý, další nevím kdy, ještě ji ani nemám hotovou, ale do konce měsíce by měla být. Stačí ale dopsat už jenom nějaký závěr a je to. Možná ji ale celou překopu, no...uvidí se. :D Co se kapitolovek týče, tak zatím to nevypadá moc slibně, ovšem pokračování Začít znovu bych mohla sepsat, když teď pojedu na pár dní k babičce...uvidí se, jak to bude. během následujících dnů nejspíš čekejte nějaké to info. :)
A teď už k Road to Ninja!


{NaruSaku} I'll keep watching over you

15. července 2013 v 20:29 NaruSaku - videa
Po dlouhé době přispějeme do NaruSaku rubriky tímto povedeným videem. :) Skvěle zpracované, hudba úžasně sedí. :3 Doporučuju shlédnout.

Btw, další povídku čekejte v úterý. Je to speciální datum. Kdo ví, proč? :DNeznáme se? 4

14. července 2013 v 17:22 Neznáme se?
V Itálii začato, v Itálii skončeno. 4. a taky zároveň poslední díl této povídky je tady. Osobně ho považuju za nejslabší, ale co už.. Doufám, že se někomu přece jen aspoň trochu zalíbí a že můžu očekávat nějaký ten komentář nebo alespoň hlas v anketě. :) Snad to ještě někdo čte...
Já sama jsem tuto povídku měla ale hodně ráda. Sice jsem tam měla jeden větší zásek, ale bavila mě. SasuKarin je prostě super pár. :) A jinak, podle mě se mi povedlo tak nějak přenést to, co se okolo nich odehrálo v anime a manze do reálného světa. Sasuke se přece podobně zachoval..


I'm back!

14. července 2013 v 15:53 Moje kecy
Dneska okolo jedné v noci jsme se vrátili z Itálie. Bylo to fajn.. Jen mě teda pátek a sobota bolelo břicho, takže zkažené dva dny zbytečně. :/ A kvůli tomu jsem nestihla dopsat třetí povídku, ale tak, to nějak doplácám tady. Mám 4. díl Neznáme se?, který zveřejním co nejdřív a pak dvě jednorázovky - ta jedna zatím nedopsaná. Teď ale přijde horor - přepisovat ty povídky do PC, no to bude. -.-
Popravdě, o nějakých zážitcích se mi moc rozepisovat nechce, takže jenom napíšu, že mám tričko s Black Veil Brides♥ a Sasuke s Itachm si to v té Itálii taky užili. :D Itachi se dokonce zvládl i vyválet v písku. -.- :DD Možná sem hodím někdy pozdějc nějaké podařené fotky - sebe ovšem ne, Sauskeho a Itachiho. Jak se vyvalují na lehátku na pláži a tak podobně. :D To bylo celou dobu, když mě chtěl bratr, mamka anebo taťka vyhodit z lehátka, tak já jenom - "My jsme tři, my máme nárok na jedno lehátko! Vy tři se rozdělte o to druhé!" Výhoda ty dva mít. :D Otec mi už je chtěl i vyhodit. Ale sáhnout si na ně nedovolí, to nikdo, já totiž pak pořádně běsním. :DD
No nic, takže já jdu přepisovat, mějte se. ;)

P.S.: Chyb si nevšímejte, po tom týdnu už nějak neumím psát na PC. -.-

Jde se dovolenkovat!

5. července 2013 v 14:06 Moje kecy
Součástí každých mých prázdnin je dovolená a z 95% případů do zahraničí. A z těch do zahraničí je 98% Itálie, Bibione. Tam jezdíme skoro každý rok a pokaždé, když jedeme někam k moři. Teda, rodiče chtěli už několikrát jet jinam - taky ale v Itálii, já to ale vždycky ukecala na Bibione. Tam to mám prostě nejradši, je to tam super. :3 A je tam ještě jedna výhoda - v případě, že bych se já anebo bratr nějak...prostě, kdybysme nějak zmizeli rodičům anebo oni nám, tak to aspoň nebudou takové nervy, protože jsme tam už byli tolikrát, že se tam skvěle vyznáme.
No, to je jedno, teď pořešíme ty věci týkající se blogu - až do příští neděle tu nebudu. Mělo by tam sice být Wi-Fi, ale z mobilu mi nejdou psát články, takže tak. Ovšem, na pláži se mi skvěle píšou povídky, mám pár nápadů, takže bych měla něco napsat. Uvidíme, snad mi to půjde. :) Neprozradím ale co, nechci nic slibovat, kdybych to nakonec nenapsala anebo napsala, ale naprosto debilně, že bych to prostě nemohla zveřejnit.
Nevím, nechce se mi teď psát ještě nějaké bludy navíc, takže se s vámi už rozloučím.
Zatím tedy sayonara! :)

Začít znovu 4

2. července 2013 v 21:37 Začít znovu
Tato povídka mě nějak chytla, což je dobře pro její příznivce. Sice tento díl není až zase tak dlouhý, ale je tam všechno, co jsem do něj chtěla dát, takže teď už vám jen popřeju pěkné čtení. :)


Desátý design!

1. července 2013 v 18:20 Designy

Číslo: 10
Barvy: Černá, bílá, odstíny šedé.
Délka výroby: Mohla to být nějaká hodinka, ale vzhledem k tomu, jak dlouho jsem se tady s tím serinkala, než jsem přišla na to, jak to musím udělat, aby to všude aspoň přijatelně sedělo, tři hodiny to určitě byly. :D
Datum uvedení na blogu: 1. července 2013

Dneškem oficiálně začínají prázdniny, tak vám přináším i nový design blogu. Opravdu prázdninový, že jo? :D Jsem s ním ale rozhodně o dost víc spokojená, než s tím předchozím a myslím, že tento tu i vydrží o něco dýl. Než mě zase chytne nějaká inspirace..
Každopádně, scéna, kterou jsem použila na záhlaví, je jedna z nejdokonalejších vůbec z celého Naruta. :33 A ta na okraje vlastně taky. :D A vlastně všechny scény s Uchiháčkama, ale to je vedlejší. :D