Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Srpen 2013

Recenze: Death Note

31. srpna 2013 v 23:02 Recenze
O tomto anime už jsem jeden článek kdysi psala, ale ten je plný spoilerů a je celkově takový zmatený. Takže pojďme napsat trošku smysluplnější recenzi, která (snad) bude mít hlavu a patu.


Death Note (Zápisník smrti)


Recenze: Shaman King

30. srpna 2013 v 21:43 Recenze
Ano, rozhodla jsem se psát recenze na anime, které jsem shlédla. Nebude až zase takový problém to dohnat, neviděla jsem jich nějak moc. A pojedu popořadě..
Jenom bych ještě chtěla upozornit, že nebudu hodnotit takové ty technické věci, jako je hudba, animace a kresba, mě zajímá hlavně děj a tak.


Shaman King (Král šamanů)


Škola se blíží aneb můj rozvrh hodin

26. srpna 2013 v 19:48 Moje tvorba
Ať chceme nebo nechceme, prázdniny jsou už zase skoro v háji. Nevím, jestli je mám hodnotit pozitivně nebo negativně, když se ohlídnu zpátky, ale jsou rozhodně lepší, než každý všední den vstávat do školy.
Každopádně, v sedmičce jsem si našla jeden úplně úžasný rozvrh se Sasukem. :33 A jelikož letos žádný nevyhovoval mým požadavkům, rozhodla jsem se si ho udělat sama. Protože v poslední době mě zase nějak chytlo Death Note, tak kromě Sasukeho jsem se tam rozhodla zapasovat i Lighta. <3
Původně měl vypadat jinak, chtěla jsem do pozadí zapasovat i Itachiho a L, ale to bych musela mít bílé pozadí, protože kdybych tam hodila jinou barvu, vypadalo by to blbě. A bez těch dvou tam bylo zase moc prázdno. Tak jsem to udělala takto. Mě osobně se líbí. :3


Naruto vs Sasuke

25. srpna 2013 v 17:07 Moje úvahy
Na toto téma existuje spoustu diskuzí, lidi se pořád dohadují, kdo je silnější a kdo v konečném souboji vyhraje (pokud se tedy nějaký uskuteční. Mangu nečtu, přijde mi blbé si to přečíst a pak se na to znovu dívat v anime, každopádně co jsem tu jednu přečetla, nevypadá to, že by se ten souboj měl odehrát. Ale nevím, jak je to teď, třeba Sasuke zase otočil, ale to teď neřešme..) a já u toho vždycky strašně pěním. Nebo minimálně od doby, co fandím Sasukemu. Protože proti němu pořád někdo něco musí mít. K nadpisu tohoto článku bych mohla dodat něco jako ...aneb bráním Sasukeho, protože tady chci doopravdy Sasukeho obhajovat. Ovšem ne tak, že napíšu "Naruto je neschopný debil a Sasuke je nejlepší a nejsilnější ze všech, tak ho všichni milujte!", to se nebojte. Můžou to s klidem číst i ti, kteří Sasukeho zrovna nemusí. Jen chci napsat, jak to vidím já a i něco k názorům ostatních.1, 2, 3 ~ Naruto Team 7

21. srpna 2013 v 23:03 Videa
Rozhodla jsem se uveřejnit, co za povídku to vlastně teda píšu, ale nechce se mi dělat samostatný článek na recenzi, takže to najdete v seznamu kapitolovek, kdybyste měli zájem. :) Jenom doufám, že se povídka bude líbit. :)

A video si určitě taky pusťte, znám ho už delší dobu a je skvělé! :)


PuLo hodnotil...

18. srpna 2013 v 17:21 Ohledně blogu
Narazila jsem na blog jednoho mého SBéčka, které jsem měla na předchozím blogu, tak jsem chtěla zjistit, co si myslí o tom mém "novém"(do uvozovek, přece jen už ho mám víc než rok...i když oproti nějakým blogům stále nový je). Takže to najdete v celém článku. :)
Ještě se chci zmínit ohledně povídek, jak se píše pod záhlavím, pracuje se na nové kapitolovce...k ní už mám obrázek, není to zrovna veledílo, ale upravovat už se mi ho nechce. :D Dneska asi začnu dělat na první kapitole...na zkoušku napíšu 2-3 a pak se rozhodnu, jestli v ní fakt budu pokračovat a zveřejním ji. Ale protože bude yaoi, budu na střídačku pracovat taky na Začít znovu, aby tu i neyaoisti našli své. :)

U moře

17. srpna 2013 v 22:52 Povídky - Jednorázovky
Konečně jsem slib dodržela - povídka je tady! Četla jsem to po sobě, neměla bych tam snad mít nějaké chyby a překlepy, ale pokud ano, tak si jich prostě nevšímejte. Je skoro jedenáct a mamka pění, že to mám okamžitě vypnout.
Ještě než ale začnete číst - bacha lidi, je to yaoi! A pár je snad samozřejmý - ItaSasu. Není to nic moc extra, za tu yaoi scénu mě neukamentujte, prosím, je to moje první, když nepočítáme spoluautorské povídky. Pro jistotu bych měla poznamenat, že povídka je 18+, ale já mám co kecat, vzhledem k mému věku. :D
Normálně bych to okecala ještě víc, ale teď už vážně nemám moc času a chci vám to sem dát ještě dneska, jak jsem slíbila, takže nebudu zbytečně zdržovat jak sebe, tak vás. Příjemné čtení. ^^

Naruto AMV - Rivals

16. srpna 2013 v 19:46 Videa
Co se povídky týče, je napsána v takové podobě, v které jsem teda ochotna ji zveřejnit. Teď už ji jen přepsat do počítače. T_T

Na video se podívejte, stojí to za to. ;)


X E E

9. srpna 2013 v 22:11 Moje kecy
Tááákže...jenom takové krátké info.

Slibovala jsem povídku a nakonec z toho nic nebylo. No jo, to jsem celá já. A taky že ani v nejbližších dnech zřejmě nebude. Víte, přijeli mi bratranci! :3 Takže je všechno fajn, ať se děje co se děje. :D Sice je v mém pokoji bordel jak v tanku a ták, ale nemůžu si stěžovat. :D Je strašná sranda, furt se smějem, neexistuje chvíle, kdy by byla nuda a prostě...na blog fakt nemám chuť. Nejsem schopná myslet dostatečně, abych psala články nebo povídky, ale tento jsem se rozhodla sepsat, abyste znali důvod mé neaktivity. Příští týden se jashinužel vrací zpět do Švýcarska.. :/ ...takže to tu zase začne být v provozu. Doupravím tu slibovanou povídku a konečně ji zveřejním.
Jo a jen tak mimochodem, už delší dobu přemýšlím nad ItaSasu dílovkou, ale prostě mě nenapadá nějaká neohraná zápletka. Mám nějaký základní děj...nebo spíš takové prostředí, rozdělení rolí a postav a tak, ale chybí tam něco, co by tomu dodalo šťávu, čím by to (kromě yaoi :D i když v mém podání ani toto ne..) bylo zajímavé...prostě nějaká ta hlavní zápletka. Proto se snažím ukecat bratrance, aby mi pomohl něco vymyslet...a stále nic. :D Takže já si budu lámat hlavu dál..