Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Září 2013

Japonština

29. září 2013 v 14:33 Moje kecy
Muhehehe, lidi, já chodím do japonštiny! :3 Jsem z toho velice...rozjásaná. xD Vážně ale, je to tam úžasný! Zatím jsem teda byla jen na jedné hodině, teď v pátek. Učili jsem se Hiraganu...takže tam prakticky celou dobu kreslíme. :D Některé znaky jsou teda pěkně psycho. -.- A jediné, které jsou schopná si zapamatovat, jsou pro "sa", "ko" a "u". :D Takže na tom musím ještě během tohoto týdne zapracovat. Když se budu ve škole nudit, využiju čas konečně nějak užitečně. :D A už umím napsat Sasuke! *.* A Misaki! A Usagi! A Kisa! A Misa! A taky suši, ale to je nepodstatné. xD A jsem z toho úplně odvázaná, jakoby to bylo kdo ví co. xD Mám ale kvůli tomu kurzu pěknou honičku...musím totiž dojíždět, cesta mi trvá nějaký 45 minut. Ve škole končíme 13:35, z oběda se nedostanu dřív jak mezi 13:50-14:05. Cesta domů mi normálně trvá zhruba 20 minut (z toho musím ještě zdolávat kopec! -.-), takže musím spěchat. Domů se mi povede dostat tak něco před 14:15 a v 14:30 už abych šla zase na bus, který mi jede v 14:40. Pak ještě vědět na co kdy přesednout...ach jo! Víte, já normálně busem ani tak nejezdím, takže v tomto ohledu nejsem moc schopná. xD Ale co už.. Tím, že chodím do té japonštiny, jsem docílila alespoň toho, že maminka už nemůže nic namítat proti tomu, že koukám na anime, tím si to přece procvičuju. Takže teď se celý víkend poctivě učím (=dívám). x3
Každopádně, abych napsala i něco, co se týká tohoto blogu...možná ještě dneska se tu konečně objeví 9. díl Nečekaného zvratu. Možná! Nechci nic slibovat, protože se znám. Dneska si ještě musím dělat úkoly a tak, ale jestli se na to vrhnu hned, mělo by to vyjít. Mno uvidí se. :)

Recenze: Sword Art Online

24. září 2013 v 16:37 Recenze

Sword Art Online


Heh...jéééjda xD

19. září 2013 v 17:58 Moje kecy
Jsem mrtvá. Vlastně jsem ráda, že ještě zvládám do té klávesnice ťukat. Ale o tom až o něco později.
Za prvé bych chtěla říct...jéééjda. :D Jak jsem slibovala, že budu o víkendu psát...no, nevyšlo to. Přespávala jsem totiž u kamarádky....původně to mělo být jenom z pátku na sobotu, ale nakonec jsem tam byla až do neděle. :D A kámoška pak navíc v neděli odpoledne přišla na pár hodin zase k nám. :D A byl to nejlepší víkend mého života!! <3 Máme strašně moc nových hlášek, kterýma vás tady nechci zahlcovat (ale kdyby měl někdo zájem, může se ozvat.. xD), měly jsme Neko párty, koukaly na anime a hlavně málem umřely smíchy. :D Prostě dokonalost to byla! :3 Musíme zase někdy zopakovat. :D No nic, z toho prostě vyplývá, že pořád nevím, kdy nějaká nová povídka přibude. O:)
A teď k dnešku...měly jsme tělocvik. Odpolední. Běžely jsme 1500. Jsem hodně ráda, že to se mnou ještě nepraštilo. Ale zase jsem se pohádala s učitelkou, takže aspoň něco pozitivního. :) xD Ale teď k tomu, proč to píšu.. Mám pocit, že se konečně vracím k Narutu. Už jenom z důvodu, že jsem se při běhu (a taky po cestě domů) v duchu nedovolávala pomoci od nikoho jiného, než od Sasukeho. Což je pozitivní zpráva! A taky, když mi kamarádka řekla, ať řeknu nějakou jakoukoliv větu, automaticky ze mě vypadlo: "Sasuke je kawaii." Takže se všechno vrací do normálu! ^^ (Snad.. :D) Tudíž snad v nejbližší době chytnu chuť jí zase psát Naruto povídky.
...což ovšem nevím, kdy bude. :D Dneska ale určitě ne, jsem fakt vyřízená (a to se mám ještě učit na matiku a psát úkol do výchovy ke zdraví -.-" kašlu na to :D), takže si půjdu pustit Kuroshitsuji a odpočívat. ^^
Jo a ještě bych chtěla říct, abyste to špatně nepochopili...neplánuju na tento blog přidávat povídky na jiné anime. Možná občas výjimečně, ale rozhdoně to nebude častěji, než ty na Naruto.

Achich ouvej

12. září 2013 v 20:26 Moje kecy
Nadpisu nevěnujte pozornost, nějak se to jmenovat musí... :D Jde jen o takový informační článek, ve kterém nejsou zprávy zrovna pozitivní...alespoň pro tento blog ne. I když, až zase tak katastrofální to není.
Víte, já...začala jsem ve velkém koukat na anime. Dobře, ne moc ve velkém, ale prostě se dívám i na jiné, než na Naruta. :D A v těch anime je spoustu postav, které jsou naprosto úžasné. A taky spoustu úžasných párů. A tak...mě to Naruto tak nějak přestává bavit. Stále ho považuju za své nejoblíbenější anime, to ano, bezpochyby, ale...mě ty nejnovější díly už prostě nebaví. A tak koukám na jiné anime. A to znamená, že ani nemám zrovna moc chuť do psaní Naruto povídek. Třeba píšu jednu na Death Note (ale tak je taková...nic moc a zveřejnit ji neplánuju, mám to spíš jen pro sebe) a psala bych i na další, kdybych dostala nějaký dobrý nápad.
Ale lidi, stalo se něco, co se asi vážně stát nemělo. Mám pocit, že ItaSasu už není mým nejoblíbenějším párem. A já vím, čím to je! Kvůli nedostatku ItaSasu povídek! Neměla jsem co číst a tak jsem si začala hledat povídky na jiné páry. A z jiných anime. A tak jsem si strašně moc zamilovala Ligha a L (úžasné video tady a tady), protože jsem si našla pár naprosto skvělých povídek. Pak je tu také Sekaiichi Hatsukoi (úžasné video tady a tady), nebo Junjou Romantica (úžasné video tady a tady) a pak...no, mým nejoblíbenějším párem jsou momenátlně asi Grell a Sebastian...když oni jsou úžasní! A úžasná videa jsou tady, tady, tady, tady a tady.
No nic...tímto článkem jsem vám chtěla sdělit, že za dobu, co tady nic nepřibylo, jsem toho zrovna moc nenapsala. A nevím, kdy napíšu. Ale myslím, že tento víkend bych měla něco zkusit. Asi se pustím do Sasukeho v ředitelně (asi tomu budu takhle říkat :D) a zkusím konečně dosmolit závěr pro další díl Nečekaného zvratu..

P.S.: Omlouvám se za chyby, píšu to na rychlo, nejdůležitější jsou stejně ta videa. :D

Uchiha Sasuke do ředitelny! 1

2. září 2013 v 8:00 Uchiha Sasuke do ředitelny!
V tuto chvíli nejspíš většina z vás už trčí ve škole a nadává na to, že už je po prázdninách - stejně jako já. Tak vám sem dávám první díl této povídky. Chci jenom říct, že je takový...no, je to prostě začátek, takže to ještě není nijak zvlášť zajímavé a tak.. Takže snad to aspoň někoho osloví. :)
Btw, omlouvám se za případné chyby. O:-)