Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Říjen 2013

Milý deníčku

31. října 2013 v 23:59 Jednorázovky - ostatní anime
A druhé drabble na Death Note. Některým to může možná přijít jako pokus o parodii, ale věřte, že je tomu právě naopak. Snad tomu porozumíte tak, jak jsem chtěla a uvědomíte si, která věta je v této povídce nejdůležitější. x) Za komentáře u tohoto budu moc ráda, chci vědět, zda jste to pochopili. ^^
Jinak, zase lehké shounen ai - Raito (Light) x L.

Největší chyba

31. října 2013 v 0:00 Jednorázovky - ostatní anime
Mám ráda Halloween. :3 Škoda, že se u nás v ČR nijak zvlášť neslaví.. Strašidla jsou přece fájn. :3 No ale protože mám tento svátek ráda, tak Vám sem chci k němu dát povídku. Sasánka v ředitelně jsem ovšem nestihla, tak ale aspoň tu něco je. Ale není to na Naruta - z čehož tedy vyplývá, že nakonec tu přece jen povídky na jiné anime budou.
Jde o drabble (= povídka jen o 100 slovech), takže přečíst a zanechat koment (prosím prosím, nechejte mi ho tady ^^) vám zabere maximálně 2 minuty. Je to na Death Note, shounen ai - pár Raito (Light) x L. Nějak mě to teď pohltilo. :3 Mám takovou depresivní náladu a takové většinou povídky na tyto dva bývají.
Jinak, dnes tu přibude ještě jedno drabble, na stejný pár..
A teď už si to užijte. ^^

Happy birthday Orochimaru-sama! :3 (and me :D)

27. října 2013 v 13:12 Moje kecy
Ach jo.. Dnes jsem chtěla konečně shlédnout těch 30 dílů Naruta, co mi chybí, ale online je to jenom na rutube, které nefunguje, a stahovat se mi to fakt nechce. Nemá někdo nějaký tip? Hodně by mi pomohlo..
Ale teď k té podstatné věci! Dnes je 27. října, což znamená, že narozeniny slaví.....můj děda! Sedmdesátiny! xD Ne...teda jo, ale o tom se teď bavit nechci. :D Podle nadpisu je ale všem jasné, že je to Orochimaru, takže dost takových kravin. Prostě všechno nejlepší, Orochimaru-sama! Slyšela jsem, že se má ještě v Narutovi (anime) objevit (jak většina ví, mangu nečtu...ale stejně vždycky vím, co se tam děje...skoro vždycky :D), takže jsem happy. :3 Je to moje třetí nejoblíbenější postava, takže se na něj strašně moc těším!
No, mě osobně velice deptá, že narozky neslavím o den později anebo že Orochimaru je nemá o den dřív. :D Tedy ano, jsem narozena 26. října, tudíž mi včera bylo 14 (už jenom čtyři roky a nikdo mi nemůže do čtení yaoi kecat! xD). Happy birthday to me! xD
A to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla povědět. (Kromě toho, že jsem dnes ráno přečetla pár ItaSasu povídek, tudíž mám zase chuť psát ty svoje naruťácké. Jásejte! xD)

Happy birthday, Orochimaru-sama!!


Recenze: Sekaiichi Hatsukoi I+II

25. října 2013 v 20:53 Recenze

Sekaiichi Hatsukoi


Výmluvy, výmluvy, výmluvy...co jiného taky ode mě čekat, že?

21. října 2013 v 19:40 Moje kecy
No lidičky, tak já se teda po nějaké době zase hlásím. Ke své nepřítomnosti (minimálně co se týče posledního uplynulého týdnu) mám ale dobré vysvětlení! Víte, zase nás přijeli navštívit mí drahocenní bratranci ze Švýcarska. :3 Takže na blog není ani pomyšlení..
Ale tak úplně nezahálím! Povídky, které byste si asi přáli, sice nepíšu, ale...v anketě to zatím vypadá tak, že by až zase tak obrovský problém nebyl, kdyby se tu zjevovaly i jiná anime, takže tu asi v nejbližší době přibude povídka na Kuroshitsuji...na totálně crack pár. xD Je to povídka pro kámošku, takže sem ji můžu hodit až potom, co si ji přečte ona, aby to měla přednostně. :D Jako...já sice yaoi vůbec psát neumím, jak si jistě těch pár mých čtenářů (kteří se na mě asi už vykašlali, vzhledem k mé ukázkové (ne)aktivitě) muselo všimnout, ale...mě se strašně líbí ten začátek a konec (a to se stává málokdy, že jsem s nějakým svým veledílem spokojená!), takže... :D A pak píšu ještě jednu na Death Note...ale tu sem asi dávat nebudu, ještě se uvidí..
Gomen, ale do těch Naruto povídek se mi momentálně fakt nechce.. Spíš přemýšlím nad náměty na jiné anime a takhle. S EvilBanana-senapi možná napíšeme něco na Kuroshitsuji. ^^ Ale vím, že máte zájem. Například o Začít znovu. A jsem za to ráda. Vážně, děkuju. Mějte se mnou prosím ještě trpělivost. Až odjedou bratranci, slibuju, že se na to vrhnu, vážně. ^^ (Ach jo, kolikrát už jsem takové věci slibovala? O.o)
Ale asi se vrhnu zase na psaní recenzí. Za včerejšek jsem shlédla celé Gravitation, můj rekord! :D A to mi připomíná....prosím prosím, neví někdo, kde sehnat 2. OVA? Moc by mi to pomohlo! :3 Děkuju předem! x)

Nečekaný zvrat 9

4. října 2013 v 20:23 Nečekaný zvrat
Se snad půlroční odmlkou se tedy konečně hlásím s touto povídkou. Ale tentorkát za takové obrovské zpoždění nemůžu já! Nýbrž EvilBanana-senpai! A tentokrát to na něj můžu opravdu s čistým svědomím hodit! Tomuto dílu chybělo asi nějaých 200 slov, měl to dopsat...nebo alespoň kousek, třeba okolo 70 slov nebo tak a já bych to už třeba dopsala, ale on ne. On prostě musel stávkovat. Tak jsem to nakonec dorazila já, no. :D A vím, že jsem to slibovala už o pár dní dřív, ale nakonec jsem byla buď a) moc líná, b) úplně vycuclá ze školy, anebo c) chyběl čas.
V nejbližších dnech se pustím do Sasukeho v ředitelně, protože jsem zjistila, že ta povídka je docela oblíbená...nebo si ji minimálně hodně lidí četlo.