Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Nečekaný zvrat 9

4. října 2013 v 20:23 |  Nečekaný zvrat
Se snad půlroční odmlkou se tedy konečně hlásím s touto povídkou. Ale tentorkát za takové obrovské zpoždění nemůžu já! Nýbrž EvilBanana-senpai! A tentokrát to na něj můžu opravdu s čistým svědomím hodit! Tomuto dílu chybělo asi nějaých 200 slov, měl to dopsat...nebo alespoň kousek, třeba okolo 70 slov nebo tak a já bych to už třeba dopsala, ale on ne. On prostě musel stávkovat. Tak jsem to nakonec dorazila já, no. :D A vím, že jsem to slibovala už o pár dní dřív, ale nakonec jsem byla buď a) moc líná, b) úplně vycuclá ze školy, anebo c) chyběl čas.
V nejbližších dnech se pustím do Sasukeho v ředitelně, protože jsem zjistila, že ta povídka je docela oblíbená...nebo si ji minimálně hodně lidí četlo.Ten den bylo vážně krásně. Sluníčko svítilo, ale nesálalo až nepříjemným horkem, teplota se držela mezi 20 až 25 stupni nad nulou. Ve vesničce Akaidó vládla jako vždy pohoda. Málokdo tady spěchal, byla to zkrátka jedna z těch poklidnějších vesnic. A stejně tak na tom byli Sasuke s Temari, kteří se taky rozhodli trochu si odpočinout od toho věčného utíkání před Orochimarem. Doufali v to, že je tu alespoň nějakých pár dnů nenajdou. Zrovna teď se spokojeně procházeli po vesnici. Bohužel, místo Orochimara tu teď byl ale někdo jiný, kdo by jim mohl překazit plány. A to skupinka ninjů z Písečné, kteří se zrovna rychle vydali do své vesnice podat zprávu Kazekagemu, že zahlédli jeho starší sestru.
Po zjištění této zprávy Gaara úplně znehybněl. V životě by ho nenapadlo, že se něco takového stane. Byla to pro něj dobrá, ale i špatná zpráva. Jeho sestra je sice živá a v pořádku, ale s ním? A jak to že se nevrátila zpátky do vesnice? Byl ihned rozhodnutý. Musí jít pro ni. Vzal si s sebou dva další ninji a vydali se na cestu. Ta byla sice dlouhá, ale Temari se Sasukem neměli ani ponětí, a tak nebylo třeba nějak spěchat.

Ještě toho večera seděli oba u stolu v kuchyni jejich přechodného bydliště a klidně večeřeli. Sasuke by jídlo tentokrát opět vychválil až do nebes, kdyby to ovšem byl jeho styl. Něco takového se od něj zkrátka čekat nedalo. V duchu ale přiznal, že takhle dobré jídlo jedl naposledy v devíti letech, ještě od své mámy. Tato myšlenka mu ale přinesla opravdu ne příliš veselé vzpomínky na svého bratra a tehdejší noc. Něco se mu určitě muselo promítnout i ve výrazu, nebo v něm zkrátka dokázala Temari už perfektně číst, jelikož se zeptala: "Děje se něco, Sasuke?"
"Ne, v pořádku," ujistil ji, zvedl k ní oči, a když viděl, jak pochybovačně se na něj dívá, dodal: "vážně, dobrý." To ovšem očividně Temari nepřesvědčilo, nemínil to teď ale nijak rozebírat, takže se to rozhodl zamluvit: "To jídlo je vynikající. Už opravdu strašně dlouho jsem nic tak dobrého nejedl," vyslovil nakonec nahlas svou předchozí myšlenku a donutil se i malinko pozvednout koutky úst v lehkém úsměvu. "Když teda nepočítám dnešní snídani," dodal ještě. V klidu teda dojedli, Temari bylo jasné, že z něj nic nevytáhne, a tak se musela spokojit s pochvalou na její jídlo. Toho večera už toho moc neprobírali, občas jen prohodili pár slov. Už bylo docela pozdě, shodli se tedy, že už si půjdou lehnout.

Leželi vedle sebe, ale ani jeden z nich nespal. Oba toho měli docela hodně na přemýšlení. Sasuke promýšlel jejich další postup, byla ale pravda, že se nemohli skrývat věčně. Jednou se přeci jen budou muset Orochimarovi postavit, jinak toto nikdy nebude mít konce. Museli by celý život utíkat. A na to on nemá jak chuť, tak čas. Je tu přece Itachi a pomsta! Sice odsunuta do pozadí, ale přece jen to nehodlal nechat jen tak být. Byl jediný, kdo mohl pomstít svou rodinu. A taky to udělá! Ale pro teď to musel nechat být.
Temari si zase dělala hlavu se Sasukem. Přemýšlela, co to s ním dneska u večeře bylo. Věděla, že pokud Uchiha nebude chtít, tak z něj stejně nic nedostane, takže se nemělo smysl vyptávat. Jen doufala, že nejde o nic moc vážného, nechtěla, aby se trápil.

Ráno bylo teplé a slunečné. Oba spali a oba vypadali spokojeně i přes to, nad čím večer přemýšleli. Bylo už docela pozdě, ale ani jeden z nich se neměl ke vstávání. Nakonec se ale probudila Temari. Sasuke ještě spal, a tak šla do koupelny. Během toho, co byla Temari v koupelně, se probudil i Sasuke. Samozřejmě si hned všiml, že tam Temari není. Hned ho napadlo, že by snad někdo...? Ne, to nebylo ani možné, byli přece perfektně schovaní a navíc, kdyby se k nim dostal nepřítel, buď by to slyšeli a pokud ne, tak by se už asi ani neprobudil. Zvedl se teda a šel se po ní podívat. Jako první ho napadlo sejít dolů, třeba bude tam jako včera. Nebyla tam. Temari se mezitím vrátila do ložnice a zjistila, že tam zase není Sasuke. Ten zatím prošel celé přízemí a po neúspěchu se šel podívat do koupelny. Už měl zase trochu strach: "Snad jí nic není," přemýšlel a hledal ji dál. Potkali se na chodbě nahoře. Oba si oddechli.
"Už jsem myslel, že se ti něco stalo, když jsem tě tu nemohl nikde najít," řekl hned Sasuke.
"Já taky," řekla už s úsměvem Temari, "každopádně, pojď, jdem se nasnídat," rozhodla potom a vydala se po schodech dolů. Sasuke ji samozřejmě bez námitek následoval, přece jen, nechtěl si nechat ujít slast pro jeho chuťové buňky v podobě jídla od jeho společnice.

Uběhla ani ne půlhodinka a oba už poměrně spokojeně snídali. Mladý Uchiha si opět v duchu nemohl jídlo vynachválit, ovšem nahlas zase nic neřekl. To si nechával na chvíli, až by bylo potřeba zase něco zamluvit. I když teď ani nebylo co. Temari se po něm však celou dobu nenápadně dívala, a jelikož Sasuke upíral pohled do talíře, nejspíš si toho ani nevšiml. A pokud ano, tak to nechal být. Stále ho podezřívala, že před ní něco tají. Možná, že to bylo bezvýznamné, ale i tak to chtěla vědět. Nebyla by zrovna ráda, kdyby se jenom zbytečně trápil. Ale vyzvídat už nehodlala, je to přece tvrdohlavý Uchiha, takže když on sám nebude chtít, stejně z něj nic nevypadne.

Mezitím, co si oba vychutnávali snídani, se k nim blížil Gaara. S celou svojí skupinou spěchal, jak to jen šlo. Byl dost zmatený. Šťastný že je Temari v pořádku, ale nechápal, proč se nevrátila do vesnice. Běželi celou noc, Gaara nedovolil ani jednou zastavit. Jednalo se však o dobře trénované ninji a on sám, jakožto Kazekage, přece musel taky něco vydržet. Takže už nebyli od vesničky až zase tak daleko. Nejpozději odpoledne by měli dorazit, pokud nenastanou nějaké komplikace.

"Myslím, že už bysme měli uvažovat o další cestě," prohlásil Sasuke, když dojedl, "nemůžeme si dovolit se až tolik zdržovat. Za tu dobu by už nás tady mohli objevit. Nejlíp, abysme zítra vyrazili." Vstal a začal po sobě uklízet použité nádobí.
"A kam půjdeme tentokrát?" ptala se Temari, zatímco ještě dopíjela čaj.
"Pokračoval bych na západ. Popravdě tam dál to území už moc neznám, ale myslím, že nebude problém se tam někde dočasně schovat. Na nějakou další vesnici jistě narazit musíme."
"Dobře, jak myslíš."

"Sasuke?!" zavolala Temari ještě toho dne, chvilku po poledni, mohlo být možná tak okolo půl druhé.
"Co se děje?" zajímal se mladý Uchiha, když vcelku pomalým krokem přišel až k oknu v obývacím pokoji, u kterého stála jeho společnice.
"Podívej!" ukázala na Gaaru, který se ulicí blížil k jejich současnému bydlišti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolik lidí se naklonuje?

Kage Bunshin no Jutsu!

Komentáře

1 Patryša Patryša | 4. října 2013 v 20:40 | Reagovat

Sice to bylo krátký ale jinak dobrý. Prosím,další díl a to co nejrychleji.

2 Ivanitko Ivanitko | Web | 11. října 2013 v 0:46 | Reagovat

Konečně jsem si udělala čas, abych si mohla tuto povídku přečíst celou od prvního dílu.
Na téma SasuTemi jsem ještě nikdy nic nečetla, takže celkem originální téma.
Jen k obsahu. Chtělo by to možná trošku více napětí. A jejich největší činností za těch 9 dílů bylo to, že někam utíkali a pořád něco jedli. Možná, že když se objevil Gaara, tak bude nějaká mega akce. Ale co už.
Já prostě to nemůžu plně ohodnotit, jelikož se tam nevyskytuje yaoi - no jo, já vím někteří jsou občas i normální.
Doufám, že jsem tě moc nezdeptala. Gomenesai

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama