Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Leden 2014

Fanfictions vs. Originálky

31. ledna 2014 v 22:40 Moje úvahy

Po dlouhé době mě zase napadlo nějakéto téma na "úvahu". Lépe řečeno, prostě napíšu, co si o těchto "stylech" povídek myslím já.
Nejdřív se ale chci pochlubit, v olympiádě z češtiny jsem se umístila druhá. Slohovka mě nejspíš skutečně zachránila (Ať žije Takeru! ♥). A na vízo mám samé jedničky. x3 Co vy?
A teď už k tomu, o čem se chci bavit.

Osudová chyba

19. ledna 2014 v 17:07 Povídky - Mimo anime
Tohle je poprvé, co na internetu zveřejňuju povídku, která není na žádné anime. Ale nejedná se ani o originálku, takže myslím, že si to můžu dovolit zařadit do téhle rubriky. Nebudu se přece zbytečně piplat se speciální, kam by stejně asi fakt málokdy něco přibylo.
Hlavním párem jsou Takuya Uehara a Yuya Matsushita, moje momentální závislost. Jedná se o představitele Grella a Sebastiana z Kuroshitsuji muzikálů. Vedlejší páry: Takuya Uehara x Sakurada Dori a Teruma x Yuya Matsushita.
Povídka je inspirována RPG hrou, kterou jsme hrály s kamarádkou, jenže tam u nás všechno končí nádherným úžasným sladkým happy endem. A tak jsem napsala ten špatný konec.
Jinak, je to shounen ai s příměsí yaoi. Takže tam jde hlavně o ty city a tak, přímo yaoi tam není nijak detailně rozepisováno a jen to doplňuje děj.
Snad si někdo přečte, bude se mu líbit a okomentuje. :)
Jinak, ke čtení doporučuju tuhle písničku:

Neko Madara

17. ledna 2014 v 20:16 Ostatní - obrázky
Vždycky jsem byla ujetá na Uchihy a kočičí ouška...takže ani takovýhle Madara není k zahození :33 Poslal mi to kdysi EvilBanana-senpai a teda...je to skutečně nádherný obrázek, tak se s vámi podělím. x3


Začít znovu 5

16. ledna 2014 v 19:01 Začít znovu
Gomen. Ono mi to tak nějak nevyšlo. Docela se stydím za to, že jsem se ozvala až po dvou týdnech. Ale chtěla jsem do roku 2014 začít povídkou. Ve slíbený termín jsem to však nestihla. A čí je to vina? To moc dobře vím. *ukazuje na svého osobního Sebbyho, který ji věčně nutí hrát RPGéčka (nestěžuju si, ale pak nic nestíhám -.-")* Takže stížnosti můžete adresovat semhle. ^^ Anebo ke mně do školy. Ta mě taky v poslední době hodně zaměstnává. Ale z pololetek mám jedničky, jak jsem dneska zjistila, tak aspoň něco pozitivního. x) Vysvědčení snad dopadne dobře. No a dneska byla olympiáda z češtiny. Teorii jsem posrala pokazila. Slohovka to snad vytáhne. I když, napsat něco kvalitního za 40 minut se zadáním "Možná se vám také někdy stalo, že...", čímž to musí začínat....no. Něco jsem napsala. Půjčila jsem si Takerua z Quartetu (dorama, na kterou jistě bude tady recenze x3), jinak bych nic nenapsala, protože bych totálně nevěděla, co. xD Snad to dobře dopadne.

No a po půl roce tu konečně máte to Začít znovu. Chci jenom říct, že si moc vážím vašeho kladného ohlasu, fakt se mi pak píše líp. Děkuju vám. Já na tu povídku myslím, jen prostě nejsem schopná se odhodlat to konečně dopsat. T_T Omlouvám se. A doufám, že někdo vydržel čekat až do teď. Pokud ano, budu ráda za komentáře. Příští díl se skutečně ponasnažím dřív. :)
Btw, taky tak milujete jméno Daisuke? x33