Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Za všechno může Sebby!

13. března 2014 v 19:13 |  Moje kecy
Etto...nově teda Karel. ._. Ale to je jedno. Zkrátka a dobře, jak jste jistě pochytili, zase tady na to slušně řečeno kašlu. A opět se už jako tradičně pokusím všechno svést na svého Sebbyho, který za to ale samozřejmě může. O prázdninách jsem to tady chtěla trochu zrekonstruovat, ale jaksi to ještě nemám plně promyšlené a navíc zhruba od středy přestal být na blog čas. Jsem schopná mít totiž jen jeden hlavní zájem a tím se momentálně stal cosplay. Konečně jsem pro něj začala zase něco dělat (no už bylo načase.. ._.). Nejdřív jsem teda depkařila, že můj Grell stojí za nic, v sobotu se mi ale povedly vyfotit dvě naprosto úžasné fotky, které mi nechutně zvýšily sebevědomí a vydrží to až do tohoto víkendu, kdy budu přespávat u Sebbyho(=zřejmě zase nic nového na blogu => všiměte si, že zase za to může Sebby) a budeme roleplayovat...a já zase zjistím, že mi to totálně nejde a měla bych se jít zahrabat. T_T No, každopádně jsem teda začala docela často trávit čas videohovory se Sebbym v parukách, což je povětšinou velice...velice zábavné. xD A tak nějak není čas na jiné věci.. (zanedbávám i školu xDD)
Zase to mám v poslední době tak, že otevřu blog, z rozepsaných článků něco vyberu, napíšu větu dvě a zase to uložím, protože se mi nějak nechce psát. T_T Takové období občas mívám, snad se přes to teda brzo přenesu..
Ale povídky píšu pořád. Ne možná takové, jaké byste si přáli, ale Yuyí a Taku-chan jsou stále na programu. x3 xD Bylo by fajn, kdybyste si napsali do komentů, o jakou povídku teď stojíte, zařídím se podle vás a zaměřím se na ni. Musím si vás přece něčím udobřit. O:) (A co z toho vyplývá? Když nebudou komentáře, budu si psát na Yuyíka a Takuyu a seru na vás :) xDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik lidí se naklonuje?

Kage Bunshin no Jutsu!

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 14. března 2014 v 10:15 | Reagovat

Mně je to jedno, cokoliv na naruta, nejlépe čtvrtou kapitolu předchozí povídky =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama