Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Pláč

2. července 2014 v 18:59 |  Povídky - Mimo anime
Chvilkový nápad předvčerejšky před spaním. Chtěla jsem to napsat včera, nevyšlo to, ale nakonec mi to nedalo a kolem půlnoci jsem to sesmolila na mobilu, když jsem nemohla usnout. Pak mi dalo práci vymyslet název, který nakonec přece jen není nějak zvlášť světoý, ale co už.. Proto jsem to nepostla už ráno. Je to ale vlastně jen další drabble, tentokrát však o půlku delší - 150 slov. Původně měla být stovka, ale to bylo moc málo, tak jsem si říkala 200, ale to zase bylo moc. Tak mám 150. xD Budu ráda za komentáře. :3

Pairing: Uehara Takuya x Matsushita Yuya (shounen ai)Cítím se prázdný. Moje duše jakoby shořela a zůstaly po ní jen polorozpadlé trosky, které mě zevnitř postupně sžírají. Opustil jsi mě. Nás všechny. Nenávratně jsi odešel. Bez jakéhokoliv rozloučení jsi prostě zmizel. Zpřetrhal jsi všechna pouta a v zármutku nechal každého, komu na tobě alespoň trochu záleželo. Já... Miloval jsem tě. Miluju tě! Věřil jsem té iluzi, že budu po tvém boku jako věrný partner stát navěky a nečekal jsem, že se to celé jako lusknutím prstu najednou bez sebemenšího varování rozplyne. Všichni ti pokládají na hrob květiny. Obrovské, přenádherné kytice. A do jednoho brečí. Tvá rodina, kamarádi. Tvé fanynky teď doma jistě také pláčou. Z nebe se taktéž snášejí kapky, i tam nahoře smutní nad tvou ztrátou. Jen já ne. Jen mé oči zůstávají suché. Bolí to tak moc, že ani na tohle nemám sílu. Řekni, Taku-chan, jsem moc špatným člověkem, že jsem pro tebe neuronil ani slzu?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama