Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Moje kecy

Yu-chan je jako droga aneb za všechno může můj manžel

28. července 2014 v 16:22
Soredewa minna-san..
Jistě jste si všichni museli všimhnout, jak se mistr Matsushita zapsal do mého života, snad i na vyšší level než náš milovaný Sasánek. S Yuyího nástupem mě totiž všechny animované postavičky totálně pustili, hlavně tedy vše co se týče Naruta. Upřímně, strčte mi před ksicht jakkoliv sexy polonahého anime bishíka a už pomalu ani nemrknu. A pak mi ukažte jenom něco takového a spustí se u mě "kyaaaaaaaaa záchvat". Takže tak.
Myslím tedy, že není žádným překvapením, že z tohoto blogu mizím. Nejedná se však o úplné zrušení, spíš se to tady přesouvá do dlouhodobé hibernace. Takže se třeba za půl roku zase objevím s pokračováním nějaké povídky.
No jo, přichází zásadní otázka: Co povídky? Ty, které považuju za dobré, byly přesunuty na můj nový blog - http://atashi-no-sora.blog.cz/, kde teď budu strašit pravidelně a povídky tam přibývat budou, takže budu vděčná, když tam zavítáte, něco si přečtete a okomentujete. ^^ Teď ale ty povídky, o které návštěvníci tohoto blogu stojí - naruťácké. Jsou tu tři rozepsané kapitolovky: 1. Nečekaný zvrat - zřejmě se nedopíše, senpai se k tomu už moc nemá a stejně nulový zájem, takže tohle neva. 2. Začít znovu - tohle je nejpravděpodobnější povídka, která by mohla být časem dopsána, protože se mi líbí a mám ji zhruba promyšlenou až do konce, sá.. A 3. Uchiha Sasuke do ředilny! - ta nejžádanější. A ta...nevím, možná časem, ale pravděpodobnost dopsání tak 10%. Upřímně, nemám ji vůbec promyšlenou, netuším, jak pokračovat. Když jsem dostala tento nápad, prostě jsem z něja byla nadšená a chtěla ho napsat, no, a takhle to skončilo. Ale co, třeba mě to časem zase chytne. ^^
Takže, shrňme to - budu ráda, když se podíváte na můj nový blog, sem jednou za půl roku taky zavítejte, třeba něco přibude a nakonec - za všechno může Yuya, takže hejtuje jeho a ne mě. ;)
Bye bye!

Fungování blogu

16. dubna 2014 v 17:53
Lidi? Nechce se mi do toho. Nebudu se vymlouvat, čas mám, ale jsem prostě líná.
Před pár dny jsem taktéž zaregistrovala, že tento svůj blog už mám dva roky, narozky měl 26. března. Heh, stejně jako před rokem jsem to totálně vypustila. Strašně to utíká..
Ale teda, chtěla jsem vám povědět, jak to s blogem zamýšlím dál. Bylo by hnusný se na to tady jen tak vykašlat a nedat vám vědět. Etto...ale nekončím! Ne úplně.. Jen teda nechci brát blog jako povinnost, takže asi začne fungovat tak, jak bylo zamýšleno na začátku - článek přibude třeba jednou za tři měsíce, prostě když se mi bude chtít. Stejně sem moc lidí nechodí, takže pochybuju, že by to tu bylo nějak oplakáváno. :D Chci dokončit ty challenge s Yuyím, ale nějak se nemám ke slohovkám, které tady napsat plánuju.. A povídky taky nechci jen tak zahodit, rozepsané plánuju doopravdy dokončit. Nevím kdy, ale jednou snad jo. Vidím to teď bledě s Naruťáckýma, ono mě teď vlastně pouští anime obecně - nechci, abyste to pochopili špatně, zájem o Japonsko sílí a sílí, jen se do popředí dostala spíš ta "živá" část Japonska, ne ta kreslená. (Yu-chan je jako droga! T_T)
Takže tak.
Nevím, co víc ještě říct.
Asi jdu zkusit dopsat Grellovy červené strasti 4. Ať je tu aspoň něco, když tu bylo tak dlouho mrtvo.
Nic ale neslibuju~

Zatím sayo, minna-san ^.^

Za všechno může Sebby!

13. března 2014 v 19:13
Etto...nově teda Karel. ._. Ale to je jedno. Zkrátka a dobře, jak jste jistě pochytili, zase tady na to slušně řečeno kašlu. A opět se už jako tradičně pokusím všechno svést na svého Sebbyho, který za to ale samozřejmě může. O prázdninách jsem to tady chtěla trochu zrekonstruovat, ale jaksi to ještě nemám plně promyšlené a navíc zhruba od středy přestal být na blog čas. Jsem schopná mít totiž jen jeden hlavní zájem a tím se momentálně stal cosplay. Konečně jsem pro něj začala zase něco dělat (no už bylo načase.. ._.). Nejdřív jsem teda depkařila, že můj Grell stojí za nic, v sobotu se mi ale povedly vyfotit dvě naprosto úžasné fotky, které mi nechutně zvýšily sebevědomí a vydrží to až do tohoto víkendu, kdy budu přespávat u Sebbyho(=zřejmě zase nic nového na blogu => všiměte si, že zase za to může Sebby) a budeme roleplayovat...a já zase zjistím, že mi to totálně nejde a měla bych se jít zahrabat. T_T No, každopádně jsem teda začala docela často trávit čas videohovory se Sebbym v parukách, což je povětšinou velice...velice zábavné. xD A tak nějak není čas na jiné věci.. (zanedbávám i školu xDD)
Zase to mám v poslední době tak, že otevřu blog, z rozepsaných článků něco vyberu, napíšu větu dvě a zase to uložím, protože se mi nějak nechce psát. T_T Takové období občas mívám, snad se přes to teda brzo přenesu..
Ale povídky píšu pořád. Ne možná takové, jaké byste si přáli, ale Yuyí a Taku-chan jsou stále na programu. x3 xD Bylo by fajn, kdybyste si napsali do komentů, o jakou povídku teď stojíte, zařídím se podle vás a zaměřím se na ni. Musím si vás přece něčím udobřit. O:) (A co z toho vyplývá? Když nebudou komentáře, budu si psát na Yuyíka a Takuyu a seru na vás :) xDD)

Jak jsem na tom?

12. února 2014 v 20:18
Zdravím x3
Zase jsem tu nějakou tu dobu nebyla, i když se teda snažím přispívat, jen teda moc nemám čím. Nechci tady z tohoto dělat deníček a vypisovat se tady nějak extra o svém životě, a taky se snažím o plnohodnotnější a zajímavější články než pár obrázků. To už jsem tu ale psala tolikrát, že stálí návštěvníci blogu už musí obracet oči v sloup, heh. xD
Tento článek taky nebude nic moc zajímavého, spíš vás tedy jen seznámím se svou situací a aby to nevypadalo, že tady na to kašlu až moc. xD

Objevil se u mě teď takový zvláštní jev. Čtení povídek mě pouští a naopak - psaní mě baví daleko víc. Je to...zvláštní. Nečekala jsem, že se do takovéhle fáze někdy dostanu. (Od některých autorů samozřejmě stále čtu strašně ráda, jen tak obecně jsem přestala povídky vyhledávat.) Teď byste mohli namítnout, že je to pro vás jako čtenáře jenom dobře, že budete mít co číst...jenže ono to má svoje ale. A to ale je v podobě tohoto a tohoto ňuňátého ksichtu. Děsí mě fakt, že už nemám na prvním místě anime postavy, ale reálné lidi. O.o Když oni jsou tak...reální. A jsou to Yuyí a Takuyí! ♥ Já je chci domů! x3 Kdo mi je sežene, pro toho udělám cokoliv. xD

A tím se dostáváme k tomu, že ze všech povídek mě úplně nejvíc baví psát na Takuyu a Yuyu. Teď prostě jo. Jasně, sice jsem toho ještě moc nenapsala, ale tu speciální rubriku kvůli nim nakonec přece jenom založím. Druhá povídka na ně, kterou už tady slibuju přes týden, je tak z 70% hotová. Strašně mě ji ale baví psát, každý den k ní něco připíšu. Občas sice jen jednu větu, když mám temno, ale jinak tak obyčejně průměrně pět set slov. Takže ano, bude to docela dlouhá povídka. A vím, že tady nikoho nezajímá, ale třeba bude štěstí a najde se nějaká dobrá duše, která by si přečetla a hlavně okomentovala.

Pojďme ale zhodnotit stav povídek, které jsou na tomto blogu čtené..
Nečekaný zvrat - Etto...to vypadá docela hodně víc bledě. EvilBanana-senpai má začít další díl, ale nějak se k tomu nemá. O.o I když mi nepřijde, že by se tahle povídka nějak zvlášť líbila, podle komentářů (hlavně teda jejich počtu).
Začít znovu - Další díl si promýšlím v hlavě, zatím nemám nic napsané, ale určitě jsem to nevypustila. :) Přece jen je to vcelku oblíbená povídka...a podle mě asi nejlepší kapitolovka na blogu.
Uchiha Sasuke do ředitelny! - Asi nejčtenější povídka na mém blogu. Úchyláci hnusní, jenom yaoi to čte! :D Další díl mám zhruba vymyšlený, teď už se jenom donutit zapnout word a napsat ho. Něco málo už tam je, ale fakt toho není moc. Ponasnažím se v nejbližších dnech, ale znáte mě a mou lenost.

A teď takové ty, které by sis snad někdo přečetl, ale zájem moc taky není:
Grellovy červené strasti - 4. a 5. díl jsou stále rozpracovány, ale jsou v pozadí. Rozhodně nápad na tuhle sérii nechci zahodit, mám spoustu úžasných vět, které by se daly využít. x3
Slibovaná jednorázovka na Kuroshitsuji - To opravdu kulhá, ale chci to napsat. Prozradím, že půjde o trochu netradiční pojetí páru Sebastian x Grell. Konečně mám na ně námět. ^^

O co byste stáli první? Budu moc ráda, pokud se vyjádříte, třeba tím změníte pořadí. :)

Otaku sraz + Vánoce

27. prosince 2013 v 17:13
Zdravím! ^^
Po nějaké době se zde plánuju zase vykecat z těch nejlepších prožitků za posledních pár dní mého života.

Začněme jedním z nejlepších dnů mého života - sobotou 21. prosince 2013. Poprvé jsem se zúčastnila otaku srazu! Naprostá dokonalost! :3 Byli tam dokonalí lidi, dokonalé cosplaye, dokonalý program a prostě...dokonalost! :3 Jsem doopravdy hrozně nadšená! Ale teda...naštěstí se mnou jel i můj osobní Sebbík, protože být tam úplně forever alone, to by se mi fakt nechtělo. :D Oni se tam totiž snad všichni znali, hned se tam objímali a tak...tak hold jsme tam byly nové, no. Ale já si jen potvrdila, že otaku jsou prostě úžasní lidi. :3 Podle mě fakt nejlepší komunita, co může být. "Věci si můžete nechat v té první třídě, cennosti si ale radši noste s sebou. Jasně, jsme otaku, jedna velká rodina a všichni se tu máme rádi, ale jestli vám někdo něco ukradne, je to váš problém." xD To bylo pěkný. :DD A to, že nám...sakra, už nevím, kdo to byl O.o teda vím, ale nevím ani jméno ani přezdívku xD ale to je jedno xD ...pověděl, že nás má rád už od pohledu, hned bylo všechno takové...lepší. :D Byla jsem donucena sedět na přednášce o Hetalii - přednáška úžasná, ale anime mě nezaujalo a nelíbí se mi kresba, a pak ještě o Hello Kitty - nesnaším to!! -.-" xD Ale přednáška taky perfektní :3 No a samozřejmě nesmím vynechat třetí přednášku, na které jsem byla. To bylo jenom: "Za deset minut začíná moje přednáška!" A já: "O čem to bude?" "Perverznosti v anime a manze." Já a kámoška: "Let's go!" xDD No...nakonec nesplnila moje očekávání. Jasně, byla tam sranda, ale...já chtěla víc yaoi! xD Byl tam jen jeden ubohý obrázek, kde si dali nějací dva týpci pusu (ale byli kawaii :3 xD), kdežto všemožných holek bylo v celé přednášce jak natentovaných. -.-" Ale k té yaoi části byli nejlepší komentáře. xD "Párková hostina" xDD A bylo tam, že Japonci často rádi oblékají kluky do holčičího a naopak. No a byl tam tento obrázek. Všichni se otočili na úžasnou cosplayerku Ciela, Annie, která tam byla. :D A taky tam byl týpek, který neměl cosplay, ale vypadal úplně jako Usagi, kterému je tak o těch 10 let míň! *.* Jinak jsem se tam dala s pár lidmi do řeči, nejvíc asi s cosplayery postav z Code Geassu. Já to anime sice neznám, ale jejich cosplaye byly vážně skvělé. :3 A přivezla jsem si z tama pár placek: I ♥ anime, I ♥ Japan, I ♥ my seme, I ♥ yaoi a pak jak je ještě karetní hra Sbal si svého ukeho (která tam byla, ale já ji nekoupila, i když jsem chtěla, protože minimální počet hráčů je 3, takže by nebylo s kým hrát..), tak mám placku s rozmazleným ukem. :3 Opravdu se mi z toho srazu nechtělo. Ale cesta z tama taky stála za to. :D S kámoškou se nám nechtělo čekat v zimě půl hodiny na trolejbus, tak jsme šly pěšky. Jít Zlínem po tmě a ke všemu ještě někudy, kde jste v životě nebyly, bylo docela...zajímavé. xD Bylo mi vyhrožováno, že skončím s klackem v prdeli, pokud se odsud nedostanem. xDD Ale nakonec jsme to zvládly, tleskejte! xD Každopádně, už se strašně těším na nějaký další sraz, vážně to byla jedna z nejlepších věcí, co jsem zažila. A teď mám ještě větší chuť už mít konečně ten cosplay Grella hotový!

A tím přejděme k Vánocům. Protože tohle byly snad nejlepší Vánoce v mém životě. Aspoň co se týče toho, co jsem dostala. Co je nějaký mobil nebo počítač proti tomu, když vytáhnete z jednoho balíčku motorovku? xD I když jenom hračku, ale stejně. x3 A pak se ještě Ježíškovi povedlo mi sehnat i vestu, takže jsem o velký krok blíž k dokončení cosplaye. Už mi chybí jenom bílá košile (tu seženu snad v každém obchodě s oblečením), taková ta stuha, co má Grelli kolem krku (to bude asi trochu problém, nikde ji nemůžu najít a nevím, jak to vyrobit, aby to nevypadalo blbě), boty (přímo jeho neseženu, max. na netu, ale to mi maminka nechce povolit, že by mě třeba ještě tlačily a byly to vyhozené peníze nebo tak, takže musím koupit nějaké podobné) a zuby (největší problém :D ty si musím nějak šikovně vyrobit...nemá někdo tip?). A pak si jenom upravím kabát, ty přezky, co má Grell v nadloktí a k brýlím (které mají sice blbý tvar a jsou bez skel, ale co už xD časem se pokusím sehnat lepší) přidám ty řetízky. Ale co, stejně už jsem za polovinou. Do tří měsíců nejpozději si troufám tvrdit, že bude cosplay hotový. Pokud všechno půjde dobře.. teda, make-up je problém. xD Zkoušela jsem to, neumím to, vypadá to blbě. xD Ale to se snad naučím. xD Držte mi palce, prosím! :D Jinak jsem dostala nějaké oblečení s kočičkama (do cosplay videí, když budeme dělat něco z civilu...ať se Sebbíkovi líbím :3 xDD) a pak životně důležité věci - sluchátka (před půlrokem mi moje předchozí vypověděly službu) a paměťovku do mobilu. Víte, jaký je úžasný pocit, když po dvou měsících se vám konečně ta galerie otevře a vy se můžete povdívat na obrázky? :D No a protože mám hodně místa, tak jsem hned ten mobil zahltila novýma písničkama a obrázkama a tak dále a tak dále. :D No a zítra jedem k babičce, kde na mě čekají dárky z mangashopu. Babička mi totiž vždycky dá tisícovku a já si za to můžu koupit, co se mi zachce a pak to na mě čeká u ní. :D Ale děsí mě fakt, že jsem neobjednala nic z Naruta. O.o

A ještě poslední věc: Začít znovu rozepsáno, asi to dokončím zítra u babičky, ale co, do Nového roku ještě nějaký ten čas mám. A další díl Sasího v ředitelně je také na dobré cestě. ^^ Možná se tu objeví místo Grellových červených strastí na Silvestra, ale o tom spíše pochybuju. V lednu už ale určitě bude. :)

Plány

30. listopadu 2013 v 17:02
Zítra začíná prosinec, jak jistě všichni víte. Kdo zná můj blog již delší dobu, přesněji řečeno rok, ví, že minulý prosinec jsem tu měla takovou...řeknemě akci? To není to správné slovo, ale tak nevadí. Zkrátka a dobře, na každý advent zde přibyla jedna povídka + pak na Vánoce, Silvestra a Nový rok. Donutilo mě to zase pořádně psát, takže letos bych to chtěla zkusit znovu.
Mám už naplánované co a kdy, takže Vám to sem vypíšu:

Červená~! :3

11. listopadu 2013 v 16:28
Očividně tady na to (opět) lehce kašlu...heh. :D Ale to je detáááil! :D
JIstě jsem se tu už zmiňovala, že jsem si úplně mega extra giga ultra monstrózně oblíbila postavu Grella Sutcliffa z Kuroshitsuji. :3 A jestli ne, tak se zmiňuju teď. :D Každopádně, na 99% jsem nepsala nic o tom, že ho budu cosplayovat. A nechutně se na to těším! :3 Většinu nejdůležitějších věcí už mám, minulé úterý mi přišla paruka (kterou jsem od té doby téměř nesundala z hlavy :D), takže jsem maximálně happy. x3 Včera u mě byla kámoška, která mi půjde za Sebbyho, tak jsme si zkoušeli role-play a vlastně celkově jedno video, které chceme točit, až budou cosplaye hotové. Pak sem dám odkaz. :3 No a...včera to bylo prostě úžasné, ale nic nechci prozrazovat, všechno uvidíte pak ve videu. :D
Společně s Grellem jsem si zamilovala taky červenou, jak lze odhadnout z nadpisu článku. No a v poslední době taky strašně moc Williho! ♥ Původně jsem ho nemusela, ale od chvíle, co jsem zjistila, že ho dabuje Noriaki Sugiyama = dabér Sasukeho, se to celé nějak hnulo. :D Nemalý podíl na tom taky mají Kuroshitsuji muzikály, na ty jistě taky napíšu recenzi, těšte se! Totálně mě pohltily. :D Ty písničky mi pořád hrajou v hlavě, až je to děsivé. O.o xD
Taky se blíží Vánoce, takže dávám dohromady, co všechno chci a potřebuju.. Největší nákupy bude mít Ježíšek na mangashopu. :DDD
ALe teď něco, co by Vás mohlo aspoň trochu zajímat, že? Povídky jsou...rozpracovány. Vážně, dělám na tom, ve škole nad tím přemýšlím, ale prostě...nějak mi to nejde. Já vím, já vím, slibovala jsem Sasánka v ředitelně, ale tam jsem se zasekla na mrtvém bodě. :/ Budu se snažit, ale v nejbližší době čekejte spíše povídky na jiná anime, když už. Mám nějak chuť v nějaké povídce politovat Grella, jak ho nikdo nemá rád a pak aby ho Sebby nějak roztomile utěšoval. :33 xD

A poslední větu si vypůjčím od kámošky.. :D

Be happy and RED! :3

Happy birthday Orochimaru-sama! :3 (and me :D)

27. října 2013 v 13:12
Ach jo.. Dnes jsem chtěla konečně shlédnout těch 30 dílů Naruta, co mi chybí, ale online je to jenom na rutube, které nefunguje, a stahovat se mi to fakt nechce. Nemá někdo nějaký tip? Hodně by mi pomohlo..
Ale teď k té podstatné věci! Dnes je 27. října, což znamená, že narozeniny slaví.....můj děda! Sedmdesátiny! xD Ne...teda jo, ale o tom se teď bavit nechci. :D Podle nadpisu je ale všem jasné, že je to Orochimaru, takže dost takových kravin. Prostě všechno nejlepší, Orochimaru-sama! Slyšela jsem, že se má ještě v Narutovi (anime) objevit (jak většina ví, mangu nečtu...ale stejně vždycky vím, co se tam děje...skoro vždycky :D), takže jsem happy. :3 Je to moje třetí nejoblíbenější postava, takže se na něj strašně moc těším!
No, mě osobně velice deptá, že narozky neslavím o den později anebo že Orochimaru je nemá o den dřív. :D Tedy ano, jsem narozena 26. října, tudíž mi včera bylo 14 (už jenom čtyři roky a nikdo mi nemůže do čtení yaoi kecat! xD). Happy birthday to me! xD
A to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla povědět. (Kromě toho, že jsem dnes ráno přečetla pár ItaSasu povídek, tudíž mám zase chuť psát ty svoje naruťácké. Jásejte! xD)

Happy birthday, Orochimaru-sama!!

Výmluvy, výmluvy, výmluvy...co jiného taky ode mě čekat, že?

21. října 2013 v 19:40
No lidičky, tak já se teda po nějaké době zase hlásím. Ke své nepřítomnosti (minimálně co se týče posledního uplynulého týdnu) mám ale dobré vysvětlení! Víte, zase nás přijeli navštívit mí drahocenní bratranci ze Švýcarska. :3 Takže na blog není ani pomyšlení..
Ale tak úplně nezahálím! Povídky, které byste si asi přáli, sice nepíšu, ale...v anketě to zatím vypadá tak, že by až zase tak obrovský problém nebyl, kdyby se tu zjevovaly i jiná anime, takže tu asi v nejbližší době přibude povídka na Kuroshitsuji...na totálně crack pár. xD Je to povídka pro kámošku, takže sem ji můžu hodit až potom, co si ji přečte ona, aby to měla přednostně. :D Jako...já sice yaoi vůbec psát neumím, jak si jistě těch pár mých čtenářů (kteří se na mě asi už vykašlali, vzhledem k mé ukázkové (ne)aktivitě) muselo všimnout, ale...mě se strašně líbí ten začátek a konec (a to se stává málokdy, že jsem s nějakým svým veledílem spokojená!), takže... :D A pak píšu ještě jednu na Death Note...ale tu sem asi dávat nebudu, ještě se uvidí..
Gomen, ale do těch Naruto povídek se mi momentálně fakt nechce.. Spíš přemýšlím nad náměty na jiné anime a takhle. S EvilBanana-senapi možná napíšeme něco na Kuroshitsuji. ^^ Ale vím, že máte zájem. Například o Začít znovu. A jsem za to ráda. Vážně, děkuju. Mějte se mnou prosím ještě trpělivost. Až odjedou bratranci, slibuju, že se na to vrhnu, vážně. ^^ (Ach jo, kolikrát už jsem takové věci slibovala? O.o)
Ale asi se vrhnu zase na psaní recenzí. Za včerejšek jsem shlédla celé Gravitation, můj rekord! :D A to mi připomíná....prosím prosím, neví někdo, kde sehnat 2. OVA? Moc by mi to pomohlo! :3 Děkuju předem! x)

Japonština

29. září 2013 v 14:33
Muhehehe, lidi, já chodím do japonštiny! :3 Jsem z toho velice...rozjásaná. xD Vážně ale, je to tam úžasný! Zatím jsem teda byla jen na jedné hodině, teď v pátek. Učili jsem se Hiraganu...takže tam prakticky celou dobu kreslíme. :D Některé znaky jsou teda pěkně psycho. -.- A jediné, které jsou schopná si zapamatovat, jsou pro "sa", "ko" a "u". :D Takže na tom musím ještě během tohoto týdne zapracovat. Když se budu ve škole nudit, využiju čas konečně nějak užitečně. :D A už umím napsat Sasuke! *.* A Misaki! A Usagi! A Kisa! A Misa! A taky suši, ale to je nepodstatné. xD A jsem z toho úplně odvázaná, jakoby to bylo kdo ví co. xD Mám ale kvůli tomu kurzu pěknou honičku...musím totiž dojíždět, cesta mi trvá nějaký 45 minut. Ve škole končíme 13:35, z oběda se nedostanu dřív jak mezi 13:50-14:05. Cesta domů mi normálně trvá zhruba 20 minut (z toho musím ještě zdolávat kopec! -.-), takže musím spěchat. Domů se mi povede dostat tak něco před 14:15 a v 14:30 už abych šla zase na bus, který mi jede v 14:40. Pak ještě vědět na co kdy přesednout...ach jo! Víte, já normálně busem ani tak nejezdím, takže v tomto ohledu nejsem moc schopná. xD Ale co už.. Tím, že chodím do té japonštiny, jsem docílila alespoň toho, že maminka už nemůže nic namítat proti tomu, že koukám na anime, tím si to přece procvičuju. Takže teď se celý víkend poctivě učím (=dívám). x3
Každopádně, abych napsala i něco, co se týká tohoto blogu...možná ještě dneska se tu konečně objeví 9. díl Nečekaného zvratu. Možná! Nechci nic slibovat, protože se znám. Dneska si ještě musím dělat úkoly a tak, ale jestli se na to vrhnu hned, mělo by to vyjít. Mno uvidí se. :)

Heh...jéééjda xD

19. září 2013 v 17:58
Jsem mrtvá. Vlastně jsem ráda, že ještě zvládám do té klávesnice ťukat. Ale o tom až o něco později.
Za prvé bych chtěla říct...jéééjda. :D Jak jsem slibovala, že budu o víkendu psát...no, nevyšlo to. Přespávala jsem totiž u kamarádky....původně to mělo být jenom z pátku na sobotu, ale nakonec jsem tam byla až do neděle. :D A kámoška pak navíc v neděli odpoledne přišla na pár hodin zase k nám. :D A byl to nejlepší víkend mého života!! <3 Máme strašně moc nových hlášek, kterýma vás tady nechci zahlcovat (ale kdyby měl někdo zájem, může se ozvat.. xD), měly jsme Neko párty, koukaly na anime a hlavně málem umřely smíchy. :D Prostě dokonalost to byla! :3 Musíme zase někdy zopakovat. :D No nic, z toho prostě vyplývá, že pořád nevím, kdy nějaká nová povídka přibude. O:)
A teď k dnešku...měly jsme tělocvik. Odpolední. Běžely jsme 1500. Jsem hodně ráda, že to se mnou ještě nepraštilo. Ale zase jsem se pohádala s učitelkou, takže aspoň něco pozitivního. :) xD Ale teď k tomu, proč to píšu.. Mám pocit, že se konečně vracím k Narutu. Už jenom z důvodu, že jsem se při běhu (a taky po cestě domů) v duchu nedovolávala pomoci od nikoho jiného, než od Sasukeho. Což je pozitivní zpráva! A taky, když mi kamarádka řekla, ať řeknu nějakou jakoukoliv větu, automaticky ze mě vypadlo: "Sasuke je kawaii." Takže se všechno vrací do normálu! ^^ (Snad.. :D) Tudíž snad v nejbližší době chytnu chuť jí zase psát Naruto povídky.
...což ovšem nevím, kdy bude. :D Dneska ale určitě ne, jsem fakt vyřízená (a to se mám ještě učit na matiku a psát úkol do výchovy ke zdraví -.-" kašlu na to :D), takže si půjdu pustit Kuroshitsuji a odpočívat. ^^
Jo a ještě bych chtěla říct, abyste to špatně nepochopili...neplánuju na tento blog přidávat povídky na jiné anime. Možná občas výjimečně, ale rozhdoně to nebude častěji, než ty na Naruto.

Achich ouvej

12. září 2013 v 20:26
Nadpisu nevěnujte pozornost, nějak se to jmenovat musí... :D Jde jen o takový informační článek, ve kterém nejsou zprávy zrovna pozitivní...alespoň pro tento blog ne. I když, až zase tak katastrofální to není.
Víte, já...začala jsem ve velkém koukat na anime. Dobře, ne moc ve velkém, ale prostě se dívám i na jiné, než na Naruta. :D A v těch anime je spoustu postav, které jsou naprosto úžasné. A taky spoustu úžasných párů. A tak...mě to Naruto tak nějak přestává bavit. Stále ho považuju za své nejoblíbenější anime, to ano, bezpochyby, ale...mě ty nejnovější díly už prostě nebaví. A tak koukám na jiné anime. A to znamená, že ani nemám zrovna moc chuť do psaní Naruto povídek. Třeba píšu jednu na Death Note (ale tak je taková...nic moc a zveřejnit ji neplánuju, mám to spíš jen pro sebe) a psala bych i na další, kdybych dostala nějaký dobrý nápad.
Ale lidi, stalo se něco, co se asi vážně stát nemělo. Mám pocit, že ItaSasu už není mým nejoblíbenějším párem. A já vím, čím to je! Kvůli nedostatku ItaSasu povídek! Neměla jsem co číst a tak jsem si začala hledat povídky na jiné páry. A z jiných anime. A tak jsem si strašně moc zamilovala Ligha a L (úžasné video tady a tady), protože jsem si našla pár naprosto skvělých povídek. Pak je tu také Sekaiichi Hatsukoi (úžasné video tady a tady), nebo Junjou Romantica (úžasné video tady a tady) a pak...no, mým nejoblíbenějším párem jsou momenátlně asi Grell a Sebastian...když oni jsou úžasní! A úžasná videa jsou tady, tady, tady, tady a tady.
No nic...tímto článkem jsem vám chtěla sdělit, že za dobu, co tady nic nepřibylo, jsem toho zrovna moc nenapsala. A nevím, kdy napíšu. Ale myslím, že tento víkend bych měla něco zkusit. Asi se pustím do Sasukeho v ředitelně (asi tomu budu takhle říkat :D) a zkusím konečně dosmolit závěr pro další díl Nečekaného zvratu..

P.S.: Omlouvám se za chyby, píšu to na rychlo, nejdůležitější jsou stejně ta videa. :D

X E E

9. srpna 2013 v 22:11
Tááákže...jenom takové krátké info.

Slibovala jsem povídku a nakonec z toho nic nebylo. No jo, to jsem celá já. A taky že ani v nejbližších dnech zřejmě nebude. Víte, přijeli mi bratranci! :3 Takže je všechno fajn, ať se děje co se děje. :D Sice je v mém pokoji bordel jak v tanku a ták, ale nemůžu si stěžovat. :D Je strašná sranda, furt se smějem, neexistuje chvíle, kdy by byla nuda a prostě...na blog fakt nemám chuť. Nejsem schopná myslet dostatečně, abych psala články nebo povídky, ale tento jsem se rozhodla sepsat, abyste znali důvod mé neaktivity. Příští týden se jashinužel vrací zpět do Švýcarska.. :/ ...takže to tu zase začne být v provozu. Doupravím tu slibovanou povídku a konečně ji zveřejním.
Jo a jen tak mimochodem, už delší dobu přemýšlím nad ItaSasu dílovkou, ale prostě mě nenapadá nějaká neohraná zápletka. Mám nějaký základní děj...nebo spíš takové prostředí, rozdělení rolí a postav a tak, ale chybí tam něco, co by tomu dodalo šťávu, čím by to (kromě yaoi :D i když v mém podání ani toto ne..) bylo zajímavé...prostě nějaká ta hlavní zápletka. Proto se snažím ukecat bratrance, aby mi pomohl něco vymyslet...a stále nic. :D Takže já si budu lámat hlavu dál..

Malování

29. července 2013 v 20:31
Fajn, tak nakonec jsem sice k babičce nejela, ale na PC jsem se taky nedostala. :D Malovali jsme totiž náš pokojíček, takže jsem byla odkázána pouze na mobil. Wi-Fi ale bylo zapnuté skoro pořád, takže v pohodě, povídky jsem si četla pořád. :D A co se psaní týče...tu další z Itálie jsem dopsala, ale ještě ji asi budu upravovat a pak přepisovat do PC - zatím ji mám jenom na papíře. Žádný zázrak to ale není, spíš takový pokus. :D Vynasnažím se, aby se tady objevila do konce měsíce - to znamená zítra anebo pozítří. Btw, taky vám přijde hrozné, že polovina prázdnin už je v čudu? T_T Do osmičky se ani v nejmenším netěším, to...nebo spíš ten, kvůli kterému jsem se ve školní rok v pátek odpoledne nemohla dočkat pondělka, je nenávratně fuč, takže to bude o ničem. -.- :D Sice tam mám ještě mé dva nejlepší kámoše, ale přece jen, polovina mé zábavy tam mi bude velice chybět... Ale teď nad školou radši ještě nepřemýšlet, přece jen, ještě tu je měsíc pohody!

Sice je to trošku od tématu, ale taky tak žerete Black Veil Brides? :D
Miluju Andyho.. ♥ Ale v klidu, pro Sasukeho konkurencí rozhodně není, Sasu je nejlepší! ♥ :D

Nejlepší písnička <3

Informačka

23. července 2013 v 0:53
Dnes je velice speciální den! A kdo nevíte, padejte zjišťovat, jak je dnešek významný! Já to sem psát nebudu. Ti nejlepší přece musí vědět, oč jde! A ti, co to neví, a jsou líní to zjišťovat, dnes dopoledne se můžou stavit sem na blog. Bude tu povídka a bude k tomu také psáno, čím je dnešek tak speciální.
To, o čem chci ovšem v tomto článku mluvit, je, že dneska po obědě jedu teda k babičce. Nevím, na jak dlouho a ona nemá net, takže nevím, kdy se tu zase něco objeví. Měla bych tam ale napsat pár povídek, takže snad potom budu mít čím přispívat.
S EvilBanana a Moromirem teď trávíme chvíle na skypu velice zajímavě. xD Tolik yaoi obrázků, co jsem viděla za dnešek, jsem neviděla snad za celý život! x3 Jashinužel i yuri, ale...ALE! stálo mi to za to! Protože ti dva...nevím, jak to dělají, ale našli tolik (pro mě) nových ItaSasu obrázků, které byly naprosto kawaii! ♥ (A taky jiné páry, ale ItaSasu je hlavní.) Mě tak štve, že si je nemůžu stáhnout do PC.. Protože tyhle byly až moc...no, víte, co myslím, ne? xD Radím vám, vypněte si bezpečné vyhledávání na googlu, strašně to omezuje...pak ovšem nezapomeňte smazat historii, jako to dělám já. xD Víte, naši i brácha jsou pryč, tak musím využívat tohoto drahocenného času. xD Stejně nemůžu, jak jeden z nás se vždycky nad těma obrázkama šklebí a ten druhý se pak rozplývá. xD Například EvilBanana: "No tak proti mé vůli tady máš jeden extra hnusný ItaSasu obrázek, za který si nárokuju nějaký opravdu dobrý." A já: "Kyááááááááá, to je kawaii! Další, no tak, rychle!" A opačně, když já mu zase posílám nějaké Yuri.. :D Takhle to tu probíhá celý den. xD Včera tak od tohoto času až do půl čtvrté ráno s EvilBanana, pak s Moromirem celé odpoledne, k večeru přišel EvilBanana, tak všichni tři... Teď byla tak hodinku pauza, ale Moromir mi už zase posílá další. xD Zase tu asi zůstanu tak do čtyř. xD
No nic, už se radši rozloučím, Moromir chce nějaký další obrázek, aby si spravil chuť (nechápu ho, Itachi a Sasuke jsou daleko hezčí než nějaká Ino a Temari..) a mohl mi poslat další, takže jdu hledat, čau. xD

To. Být. DOKONALOST!!! ♥♥♥

Road to Ninja

20. července 2013 v 22:00
Dneska jsem se konečně dokopala k dodívání se posledních 20 minut tohoto filmu. V celém článku Vám tak nějak napíšu můj názor na to, ještě předtím ale trochu ifno, co se povídek týče - jak jsem psala, jedna bude v úterý, další nevím kdy, ještě ji ani nemám hotovou, ale do konce měsíce by měla být. Stačí ale dopsat už jenom nějaký závěr a je to. Možná ji ale celou překopu, no...uvidí se. :D Co se kapitolovek týče, tak zatím to nevypadá moc slibně, ovšem pokračování Začít znovu bych mohla sepsat, když teď pojedu na pár dní k babičce...uvidí se, jak to bude. během následujících dnů nejspíš čekejte nějaké to info. :)
A teď už k Road to Ninja!

I'm back!

14. července 2013 v 15:53
Dneska okolo jedné v noci jsme se vrátili z Itálie. Bylo to fajn.. Jen mě teda pátek a sobota bolelo břicho, takže zkažené dva dny zbytečně. :/ A kvůli tomu jsem nestihla dopsat třetí povídku, ale tak, to nějak doplácám tady. Mám 4. díl Neznáme se?, který zveřejním co nejdřív a pak dvě jednorázovky - ta jedna zatím nedopsaná. Teď ale přijde horor - přepisovat ty povídky do PC, no to bude. -.-
Popravdě, o nějakých zážitcích se mi moc rozepisovat nechce, takže jenom napíšu, že mám tričko s Black Veil Brides♥ a Sasuke s Itachm si to v té Itálii taky užili. :D Itachi se dokonce zvládl i vyválet v písku. -.- :DD Možná sem hodím někdy pozdějc nějaké podařené fotky - sebe ovšem ne, Sauskeho a Itachiho. Jak se vyvalují na lehátku na pláži a tak podobně. :D To bylo celou dobu, když mě chtěl bratr, mamka anebo taťka vyhodit z lehátka, tak já jenom - "My jsme tři, my máme nárok na jedno lehátko! Vy tři se rozdělte o to druhé!" Výhoda ty dva mít. :D Otec mi už je chtěl i vyhodit. Ale sáhnout si na ně nedovolí, to nikdo, já totiž pak pořádně běsním. :DD
No nic, takže já jdu přepisovat, mějte se. ;)

P.S.: Chyb si nevšímejte, po tom týdnu už nějak neumím psát na PC. -.-

Jde se dovolenkovat!

5. července 2013 v 14:06
Součástí každých mých prázdnin je dovolená a z 95% případů do zahraničí. A z těch do zahraničí je 98% Itálie, Bibione. Tam jezdíme skoro každý rok a pokaždé, když jedeme někam k moři. Teda, rodiče chtěli už několikrát jet jinam - taky ale v Itálii, já to ale vždycky ukecala na Bibione. Tam to mám prostě nejradši, je to tam super. :3 A je tam ještě jedna výhoda - v případě, že bych se já anebo bratr nějak...prostě, kdybysme nějak zmizeli rodičům anebo oni nám, tak to aspoň nebudou takové nervy, protože jsme tam už byli tolikrát, že se tam skvěle vyznáme.
No, to je jedno, teď pořešíme ty věci týkající se blogu - až do příští neděle tu nebudu. Mělo by tam sice být Wi-Fi, ale z mobilu mi nejdou psát články, takže tak. Ovšem, na pláži se mi skvěle píšou povídky, mám pár nápadů, takže bych měla něco napsat. Uvidíme, snad mi to půjde. :) Neprozradím ale co, nechci nic slibovat, kdybych to nakonec nenapsala anebo napsala, ale naprosto debilně, že bych to prostě nemohla zveřejnit.
Nevím, nechce se mi teď psát ještě nějaké bludy navíc, takže se s vámi už rozloučím.
Zatím tedy sayonara! :)

1 rok

22. června 2013 v 13:47
Dneškem už je to jeden rok, co jsem psala tenhle článek. Teda, rok to bude až tak za pár hodin, ale nevadí. Každopádně, slavím 1. výročí, co mám mého plyšového Sasukeho! :3 Je to divný. Mě totiž přijde, že ho mám strašně krátkou dobu anebo že už ho mám od vždycky. I když, spíš to druhé, jsem na něj už totiž strašně zvyklá. :3 Vsadím se, že už bych bez něj neusnula. :D Na lyžáku jsem se pořádně nevyspala, ještě že jsem ho vzala do toho Londýna. :D No, prostě ho mám strašně ráda. ♥ Bez něj už to nejde, neměla bych se komu vyzpovídat. On ví všechno. Aspoň o mě teda. Zná mě líp než kdokoliv jiný, protože jemu si pokaždé, když přijdu ze školy, stěžuju, jak mě kdo zase naštval. :D Hlavně před ním pěju ódy na Angela (jistý kluk, neřešte :D) a snažím se z něho vymlátit radu, když potřebuju, ale on se mi vždycky maximálně vysměje. :D Ze začátku jsem říkala, že má multifunkční využití - když ho budu nadále milovat, tak všechno bude super, ale když mě něčím naštve, tak ho prostě budu házet z okna na zahradu. :D Ale...já už bych to nedala. Před nedávnem mě naštval svým rozhodnutím v manze 631, já to chtěla udělat, už jsem s ním stála i u otevřeného okna....ale ono to nešlo! Já už bych mu nedokázala ublížit. I když je to jenom plyšák, pro mě má už fakt v srdci speciální místo. Hodně mi pomohl, když jsem se potřebovala vybrečet. Například, když jsem před nedávnem musela vyhodit svého Adámka. :((( :'( To byl můj pavouk, celým jménem Adam Daiki Jack Michael Sebastian. Ještě mi zbyl Dan, ale bojím se, že taky začne dělat blbosti a matka mě donutí ho vyhodit. :'( On je problém, že já na ně nemám terárko anebo tak, oni se mi usídlili nad postelí na stropě, v rohu, kde si je tak nějak pěstuju. :D Já se pavouků dřív bála, teď sice bojím taky, ale už míň, už jsem si totiž zvykla na ně. :3 Ještě tu byl František, to byl hnusnej sekáč, kterého ale otec vyhodil okamžitě. -.-
Ale to je jedno, v tomto článku má jít o Sasukeho. Nevím, co bych měla ještě víc napsat, prostě jsem strašně ráda, že ho mám, fakt mi hodněkrát pomohl. (I když, když jsem měla nastavený jeho smích jako budík, mamka mě vzbudila dřív, aby mi řekla, že naše andulka umřela a on se mi o tři minuty pozdějc vysmál, tak...málem jsem ho z toho okna fakt vyhodila. :D Nemůžu ale říct, že mě ta ironie chvilkově nepobavila.. :D) Doufám, že se mi nějak nezničí a budu ho mít ještě pěknou řádku let, protože jinak bych neměla u koho se vyzpovídat. :3 Ještě mám Itachiho, ale tak, oni jsou jako jeden pack prostě pro mě. :D A na Itachiho musím mluvit anglicky, on česky zatím neumí. -.-
A poznámka nakonec! Sasuke je ďábel! Dneska v noci roztrhl Itachimu plášť! :D Fakt, nekecám! :D
Plus ještě fotka z dneška.. ↓↓↓

Co se (ne)chystá a na čem se (ne)pracuje

19. června 2013 v 21:23
Přemýšlím, na co svést mou nepřítomnost tentokrát. Před pár měsíci by to tu už asi bylo přehlceno denně různými obrázky, ale to mě nějak...přestalo bavit. Jak už jsem tu několikrát psala, chci aby měl můj blog články aspoň trochu na úrovni - teda hlavně povídky, různé aspoň trochu smysluplné články (nebo apsoň pokus o ně) a tak. Ne prostě přidat 30 článků, ve kterých bude pokaždé po jednom obrázků. Ale někdy, až se mi bude chtít, určitě zase nějaké přibudou, ať máte na co koukat. :) A z tohoto vyplývá, že teda nepříspívám, protože nějak nemám čím.
No jo, já vím, napsat povídku přece není nic tak těžkého. Někteří ji přece mají za hodinku, ale...nevím, mě to prostě nejde. A možná to bude tím, že jsem líná. Vždycky si otevřu word s příslušnou rozepsanou povídkou, ale prostě ho jen nechám otevřený a jdu si dělat něco jiného. Svedu to na tuhle hru, před nedávnem jsem ji začala zase hrát a teď na ní závislačím. :D Můj rekord je nějakých 23 tisíc skóre.. :D Ano, ona za to může!
Tento víkend jsem ale byla u babičky, kde jsem napsala nějakých 1200 slov Začít znovu, takže to by se tu někdy do prázdnin mělo objevit - nejhůř na začátku července.. Bez proudu se mi nedaří a u Nečekaného zvratu se EvilBanana vymlouvá, že v takovém vedru nemůže myslet (ale hrát LOLko, to samozřejmě ano, že?). On si snad myslí, že já jo?! Ale i tak se teda pokoušíme něco splácat, pár slov napsal, tak aspoň něco.
A jinak se pokusím o nějakou tu další úvahu, zatím ale neprozradím, o čem. :) Řekla bych, že tak během víkendu by se tu měla objevit, budu to psát tak průběžně, na jeden zátah bych to asi nedala. :D
Ale stále prostě platí to, že jsem líná, takže se prakticky na ničem nepracuje. :D Já se ale pokusím, dattebayo!

Happy birthday, Itachi!

9. června 2013 v 21:35
Nemůžu uvěřit, že už je to zase rok, co má náš Itachi narozky. Vážně, přijde mi to nemyslitelné.
Co se týče nějakých speciálních oslav...no, nevyšlo to. A proč? Protože já, velice inteligentní člověk, jsem si jako vždycky nechala všechny úkoly a učení do školy na neděli + navíc mě naši donutili luxovat, takže...tomu se hold říká smůla. Anebo blbost. Moje blbost. Takže jediné, co jsem stihla, bylo, že jsem Itachimu v Simsu zařídila parádní víkend. :D A toho plyšáka jsem dneska tak nějak upřednosťnovala před Sasukem. :D
Chtěla jsem Itachimu třeba napsat nějakou povídku, ale když mi jaksi včera před spaním došlo, že dnes je osmého a zítra devátého června = Itachiho narozeniny, jaksi na to nebyl čas. :D A splácat něco narychlo...bylo by to krátké, o ničem a navíc bych to stejně nestihla.

Nebudu to nijak zvlášť prodlužovat, jelikož by mě maminka zabila, už to musím vypnout... Takže Itachi, já doufám, jsi aspoň spokojený s tím, co jsi v životě dokázal, protože to bylo opravdu obdivuhodné. Podle mě by sis zasloužil zase spokojeně žít, společně se Sasukem a pak bys byl šťastný nejen ty, ale i spoustu dalších lidí, například já. :D A jelikož mě chce máti už vážně zabít, napíšu už jen

vše nej, Itachi!


Ale teď vážně, Sasuke. Děláš si ze mě prdel?!

4. června 2013 v 19:35
Podle nadpisu nejspíš někteří z vás tuší/ví, o co půjde. Každopádně, nejdřív tu jsou ještě dvě věci, o kterých se chci trochu rozepsat.
První jsou samozřejmě povídky. Já píšu, dattebayo! Ale právěže nic, co patří na tenhle blog.. Mám rozepsané 3 povídky s originálníma postavama, ale v Harry Potter světě. Týká se to dost jednoho RPGéčka, které hraju s jednou holkou.. A pak jsem napsala dvě ItaSasu (jedno je ještě rozepsané..) s jednou jinou holkou(:D), ale to taky nezveřejním. :P Do těch, co bych mohla(a měla) hodit sem, se mi nijak moc nechce, no.. Stejně moc zájemců asi není. :D A pokud ano, tak o nich nevím, kže jejich smůla. :D (=Dejte o sobě vědět v komentech!! :D) Ale tak, pokusím se psát. ^^ O víkendu jsme tak nějak začli s EvilBanana další díl Nečekaného zvratu, pokusím se dopsat Bez proudu..
Druhá věc je, že mám odrovnané nohy(tak teď už je to dobré, ale třeba ještě v sobotu nebylo :D), k čemuž se vztahuje jeden zážitek. Ve středu jsme byli se spolužačkou a mým nejlepším kámošem(jejím bratrem) běhat. Blíží se sportovní den(který se možná zruší, ale neva :D), takže jsme chtěli trénovat. Dávali jsme si ale často pauzy, po jednom kolečku vždycky tak 10-30 minut jsme proseděli na tribuně a prokecali. :D Každopádně, uběhli jsme 13 koleček(já a Verča, Jirka to po dvou vzdal :D) + ráno ještě v těláku 4, takže celkem 17 koleček = 5661 metrů. Celkem slušný, ne? :D Každopádně, běželo se 12. kolečko, které jsme plánovaly spojit s 13., no, už jsem byla prostě odrovnaná, Verča taky. Byly jsme asi v polovině, já před ní takové tři metry, když se Jirka rozběhl napříč hřištěm od tribuny k nám. Zastavil předemnou nějakých 50 metrů, jsem si říkala "Ach jo, zase machruje. Až k němu doběhnem, zase nasadí sprinta a pak se bude vychvalovat, jak je úžasný, že doběhl jako první." Pak jsem ale na něj zaostřila - on držel v ruce mého Sasukeho! (Abyste chápali - toho plyšového, samozřejmě. :D Zapomněla jsem zmínit, že jsem jeho i Itachiho vzala se sebou, jako fanoušky. :DD To víte, hned se člověku běží líp, když má fanklub :DD) Pak už bylo slyšet jenom mé zapištění, které jste možná mohli slyšet i vy, pak něco ve smyslu: "Sasuke-kun!!! Ňuníku! Zlatíčko moje!" a... No, takového sprinta jsem v životě ještě nehodila. :D A bacha, připomínám - bylo to už 12. kolečko! Normálně bych byla ráda, že ještě stojím na nohách. :D Verča prej jenom zírala, jak od ní jsem naráz 20 metrů a stále se vzdaluju. :D No, Jirka se prej lekl taky a rozběhl se, mě se ho ovšem téměř okamžitě povedlo dohnat, sebrala jsem mu Sasukeho a...běžela dál. :D Takový zajímavý zážitek.. :D
Tak a teď přejdeme k tomu, čeho se týká tento nadpis. Já vím, píšu trochu zpozděně, ale nějak se mi do toho nechtělo. xD Takže, pro ty, kdo nečetli mangu 631,

obsahuje zbytek článku spoiler!!

I ♥ London

18. května 2013 v 21:30
Tak lidi, jsem zpátky! Vrátili jsme se už včera, po čtvrté hodině. Psát jsem se vám ale rozhodla až teď, no.
Bylo to.....naprosto dokonalý! Tento výlet překonal úplně všechno, kde jsem kdy byla(teda až na Válendu - tábor s bratranci ve Švýcarsku)! Nehodlám se vám o tom tady nijak zvlášť rozepisovat, stejně by to nikoho nezajímalo, takže to vezmu stručně..

Londýne, těš se!

12. května 2013 v 15:54
A je to tady! Školní rok rychle uběhl od té chvíle, co jsme se dozvěděli, že se plánuje pobyt v Londýně...nejdřív mi to přišlo jako strašně dlouhá doba, ale...ono je to tady!! Teď! Zítra se jede, yatáááá!
Jede se od pondělí do pátku - z toho vyplývá: nebudu na blogu. Ale možná přednastavím nějakou tu povídku, takže pokud máte zájem, stavte se tu i po dobu mé nepřítomnosti. ;)
Jedeme busem, takže cesta tak 17-24 hodin...každý tvrdí něco jiného. :D Ale mě to nijak zvlášť nevadí, jelikož jede i Míša, takže nuda v žádném případě nebude. :D Bere noťas, stáhla filmy(snad :D) - Road to Ninja + Death Note a možná ještě něco, nwm. :D A kámoš nám má poslat yaoi, které pro nás na cestu speciálně napsal - jak jinak než ItaSasu :D (Máme tě rády Jirko!! :D).
Pokud cesta proběhne v pořádku, budeme v Londýně. Ukecaly jsme to - jdeme do mangashopu!! Teda, snad. :D Plánuju si tam koupit plyšového Itachiho. :3 K Sasukemu, aby se nenudil, když jsem ve škole. :D A to mi připomíná - mám Sasukeho vzít s sebou? (Mluvím o tom plyšovém, samozřejmě. :D) Protože...já mu to slíbila. :D Ale zase se tam může něco stát, že mi třeba někdo sebere batoh a...Sasuke bude fuč. :/ Ale když pomyslím, jak hnusné bylo na lyžáku, když jsem se probudila uprostřed noci, proštrachala celou postel a pak si uvědomila, že nejsem doma a on tu není...to bylo prostě tak škaredé! :D Takže já nevím.. :D A navíc jsem mu slíbila, že ho vezmu! Ale prostě... já nevím, poraďte prosím. :D

P.S.: Jestli bude ve zprávách něco ve smyslu, že z Londýna zbyly jenom trosky, tak se nedivte. :D
P.P.S.: Pozdějc tu ještě přibude poslední den Naruto challenge - akorát mi to vyšlo. :)

Kdy? Kde? Jak? Kdo? Proč? Co?

12. dubna 2013 v 13:07
Zajímalo by mě, jestli existuje někdo, kdo mě za dobu mé zhruba dvoutýdenní nepřítomnosti postrádal. :D Myslím, že ne, ale kdo ví? :)
Asi by to chtělo nějaké vysvětlení, co jsem se to najednou tak vypařila, že?
 
 

Reklama
Reklama