Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Moje úvahy

Fanfictions vs. Originálky

31. ledna 2014 v 22:40

Po dlouhé době mě zase napadlo nějakéto téma na "úvahu". Lépe řečeno, prostě napíšu, co si o těchto "stylech" povídek myslím já.
Nejdřív se ale chci pochlubit, v olympiádě z češtiny jsem se umístila druhá. Slohovka mě nejspíš skutečně zachránila (Ať žije Takeru! ♥). A na vízo mám samé jedničky. x3 Co vy?
A teď už k tomu, o čem se chci bavit.

Naruto vs Sasuke

25. srpna 2013 v 17:07
Na toto téma existuje spoustu diskuzí, lidi se pořád dohadují, kdo je silnější a kdo v konečném souboji vyhraje (pokud se tedy nějaký uskuteční. Mangu nečtu, přijde mi blbé si to přečíst a pak se na to znovu dívat v anime, každopádně co jsem tu jednu přečetla, nevypadá to, že by se ten souboj měl odehrát. Ale nevím, jak je to teď, třeba Sasuke zase otočil, ale to teď neřešme..) a já u toho vždycky strašně pěním. Nebo minimálně od doby, co fandím Sasukemu. Protože proti němu pořád někdo něco musí mít. K nadpisu tohoto článku bych mohla dodat něco jako ...aneb bráním Sasukeho, protože tady chci doopravdy Sasukeho obhajovat. Ovšem ne tak, že napíšu "Naruto je neschopný debil a Sasuke je nejlepší a nejsilnější ze všech, tak ho všichni milujte!", to se nebojte. Můžou to s klidem číst i ti, kteří Sasukeho zrovna nemusí. Jen chci napsat, jak to vidím já a i něco k názorům ostatních.


Yaoi. Yaoi everywhere.

19. května 2013 v 18:13
Yaoi. Řekla bych, že tento žánr zná už skoro každý, kdo se nějakým způsobem zajímá o Japonsko a vlastní internetové připojení. No a já se konečně dokopala k tomu napsat o tomto článek, co já si o tom myslím a tak dále...

"Naruto je nejlepší a říkejte si, co chcete!"

16. listopadu 2012 v 19:14
Tuhle větu ode mě uslyšíte docela často. No, vlastně ne, nahlas ji ani moc neříkám, ale myslím si ji skoro pořád. Hlavně ve škole...
nekoni's webcam

Co máte proti Orochimarovi?!

16. července 2012 v 18:32
Zdroj animace

Už nějaký čas si lámu hlavu nad tím, co mají všichni proti Orochimarovi. Dobře, tak teda všichni ne, ale když se podívám na něčí profil nebo se někoho zeptám na jeho neoblíbenou postavu, skoro vždycky dostanu odpověď jednu a tu samou odpověď - Orochimaru.

(Upozornění: Nečtu mangu!)

Kdo měl nejsmutnější život?

29. dubna 2012 v 16:04
Rozhodla jsem se napsat článek o tom, kdo má/měl podle mě nejsmutnější život z Naruta. Napíšu pouze první 3 místa.

(Předem upozorňuji: Nečtu mangu!)

Sasuke Uchiha - Proč a odkdy ho mám ráda?

6. dubna 2012 v 18:37
Tááákže, rozhodla jsem se napsat článek plný Sasukeho a mého vztahu k němu...

Zdroj animace

Jak začít? Možná bych Vám mohla napsat, jak jsem to měla se Sasukem od začátku.
Když byl Naruto ještě na Jetixu, bylo mi 6 let a tehdy jsem milovala hlavní hrdiny snad všude, takže to bylo furt "Naruto! Naruto! Naruto!" a ostatní postavy mi byli úplně ukradené. Stejně tak i Sasuke.
Poté, když jsem se od kámoše dozvěděla, že jsou další díly na hokage.cz, začala jsem to tam sledovat. Když Sasuke opustil Konohu, začala jsem ho nenávidět. Možná i proto, že tehdy byl plný internet, jak všichni milují Sasukeho atd... A taky proto, že zabil Orochimara, Itachiho, Deidaru atd...
Moje nenávist přetrvávala až do chvíle, když jsem se dívala na ten díl anime, jak šel Sasuke, Karin, Juugo, Suigetsu a Zetsu na sraz Kagů. Tehdy jsem si pomyslela: "Ten je tááák sladký." Nebo něco v tomto smyslu. Ale bylo to úplně...jakože jsem to řekla jakoby ve snách. :D Málem jsem se za to tehdy sfackovala. :D Pořád dokola jsem si opakovala, jak ho nenávidím, atd... Ale tehdy mě...jak to říct?...dostal.
 
 

Reklama