Novinky:

Nečekaný zvrat(SasuTema): 9. díl
Začít znovu: 5. díl
Uchiha Sasuke do ředitelny!(ItaSasu, SuiSasu): 3. díl
Grellovy červené strasti: 3. díl
Rande (Takuya Uehara x Yuya Matsushita, Shohei Miura x Yusuke Yamamoto): jednorázovka
Autogram (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): jednorázovka
Závislost II (Yusuke Yamamoto x Yuya Matsushita): 1. část, 2. část
Do náruče smrti (Takuya Uehara x Yuya Matsushita): drabble

Píše se:
Zkusím se hecnout.. A napsat Začít znovu anebo Sasánka v ředitelně.. Když o ně vidím zájem.. Držte mi palce, ať něco sesmolím.
+dalších 19 nápadů na povídky na Takuyu a Yuyu :3 (z toho 3 rozepsány)
++jedna na Yuyího a Shouga čeká v pořadníku :3
+++nějaké další shippy s Yuyím :3 (3)
++++1 na Miuru a Yusukeho x3

Uchiha Sasuke do ředitelny!

Uchiha Sasuke do ředitelny! 3

2. března 2014 v 22:11
Bylo mi řečeno, že prý půjdu do ředitelny za trest se Sasukem, jestli tu nebude pokračování do dvou týdnů. Dva týdny uběhly, tak to sem dávám. ^^ Je sice pravda, že takový trest od Itachiho by nemusel být zrovna špatná věc, ale chci vám udělat radost, tak to tady máte. :D
Popravdě, tato povídka mě začala docela bavit, ich forma je mi momentálně hodně blízká a tohle píšu tak jako uvolněnou formou, z pohledu Sasukeho znuděného životem se mi začalo psát nějak dobře. :D Zase to ale není zrovna nějaké veledílo.
Jinak, tento díl chci věnovat svému Sebbymu - máš tu Suigetsua! x3 (Vidíš, jak jsem hodný Grelli? Tak mi pošli hajzla Yuyána! T_T xDD Onegaaaai xD)
Užijte si díl, děkuju vám za komentáře u minulého a doufám, že tentokrát budou zase ^^ Ať mám motivaci psát x)

Uchiha Sasuke do ředitelny! 2

8. prosince 2013 v 12:13
Ona slibovaná kapitola je konečně zde! Vím, že mi to nechutně dlouho trvalo, ale tak...sice pozdě, ale přece. Yaoi scény mi dávají zabrat (ano, již v této kapitole očekávejte yaoi), vůbec mi to nejde. Jinak se v tomto díle vlastně nic neodehraje, začátek hlavní zápletky vyhlížejte v příští kapitole a teprve pak se bude něco dít. Vlastně to nebude kdovíjak originální děj, ale já si chtěla něco takového ze školního prostředí napsat.
Další díl očekávejte (snad) dřív, tam totiž yaoi scény strkat nebudu. Nebojte se, samozřejmě yaoi v dalších kapitolách bude, ale to si zase chvilku počkejte.. Nechce se mi s tím nervit. :D

Uchiha Sasuke do ředitelny! 1

2. září 2013 v 8:00
V tuto chvíli nejspíš většina z vás už trčí ve škole a nadává na to, že už je po prázdninách - stejně jako já. Tak vám sem dávám první díl této povídky. Chci jenom říct, že je takový...no, je to prostě začátek, takže to ještě není nijak zvlášť zajímavé a tak.. Takže snad to aspoň někoho osloví. :)
Btw, omlouvám se za případné chyby. O:-)

 
 

Reklama
Reklama